Журнали

Документи та коментарi

Радянський Союзе, прощавай! (c. 6)

(коментар до Закону України «Про дерадянізацію законодавства України» від 21.04.2022 р. № 2215-IX)

Діана Свиридова
Воєнний стан. Спростили процедуру дистанційного оформлення електронних лікарняних (c. 7)

(коментар до наказу МОЗ «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01 червня 2021 року № 1066 та Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності» від 22.04.2022 р. № 675)

Катерина Скрипкіна

Оплата праці

Як провести остаточний розрахунок у разі смерті працівника (c. 19)

У попередньому номері газети ми розглянули, як оформити припинення трудового договору у зв’язку зі смертю працівника (див. «Як діяти роботодавцю у разі смерті працівника: оформлення», № 9/2022). У цій статті розберемося, як провести остаточний розрахунок у такому випадку. Одразу зазначимо, що нюансів тут чимало. Тож будьте уважні.

Катерина Скрипкіна

Кадрові питання

Компенсація днів щорічної основної відпустки та відпустки «на дітей»: зважайте на те, що під час війни немає свят (c. 9)

Під час дії воєнного стану немає святкових (неробочих) днів. Як це вплине на розрахунок кількості днів компенсації за невикористані відпустки? Сьогодні дослідимо це питання у розрізі двох видів відпустки: щорічної основної та відпустки «на дітей».

Олена Усенко, Яна Ярошенко
Неповний робочий час під час війни: нюанси запровадження (c. 15)

Одне з найпоширеніших явищ зараз — встановлення неповного робочого часу працівникам. Поговоримо про те, як правильно запровадити неповну зайнятість у період війни.

Яна Ярошенко

Зворотний зв'язок

Чи можливе звільнення у відпустці під час воєнного стану? (c. 24)

Карантин не скасовано! Воєнний стан оголошено! Скільки випробувань спіткало нашу країну та її народ, але ми не зламані та все витримаємо! Життя триває, країна працює, а ми продовжуємо отримувати запитання від наших передплатників. До нашої редакції надійшло запитання з приводу того, чи можна звільнити працівника, який перебуває у «карантинній» відпустці під час воєнного стану.

Діана Свиридова

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку