Журнали

Документи та коментарi

Зарплата та аванс на відрядження бюджетникам тепер тільки «безготівково»? (c. 5)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання здійснення виплат працівникам бюджетних установ» від 03.11.2019 р. № 918)

Мінфін і ФСС про виплату зарплати та допомоги готівкою з копійками (c. 7)

(коментар до листів МФУ від 07.11.2019 р. № 35210-01-2/28595 та ФСС від 14.11.2019 р. № 2332-11-1)

Найменування посади в КП та... дужки, лапки, розшифровки (c. 12)

(коментар до листів Мінсоцполітики від 13.02.2019 р. № 24/0/191-19 та від 06.03.2019 р. № 48/0/193-19)

Оплата праці

Перерва на годування дитини: нюанси оплати (c. 21)

У статті на с. 17 ми розповіли про те, як надати працюючим матусям перерву для годування дитини. Тепер на черзі оплатні нюанси для такої гарантії. А вони є! Розбираємося.

Кадрові питання

Маловідома гарантія: перерва на годування дитини (c. 17)

Приводом для написання статті стало запитання на «Гарячу лінію» редакції. Ситуація така: «В листопаді працівниця перериває відпустку для догляду за дитиною до 3 років і виходить на роботу. На момент виходу працівниці її дитині виповнився 1 рік. Працівниця просить організувати їй перерву на годування. Які нюанси треба знати про такі перерви»? Зізнаємося, що таке запитання звучить не часто. Але радує, що роботодавці готові дотримуватися усіх норм трудового законодавства, в тому числі норми ст. 183 КЗпП, якою і встановлюються перерви для годування. Тож розбираємося, як правильно застосовувати на практиці цю норму.

Зворотний зв'язок

Відпустка вчителю: щорічна 56 днів + «дитяча» 17 днів — чи діє обмеження в 59 днів? (c. 25)

Вчитель має право на щорічну основну відпустку тривалістю 56 к. дн. та на відпустку «на дітей» — 17 к. дн. щороку. Загальна тривалість відпустки 73 к. дн. (56 к. дн. + 17 к. дн.). Чи діє при наданні відпусток обмеження у 59 днів на рік?

Журнал реєстрації листків непрацездатності: вести чи не вести — ось у чому питання (c. 26)

Хто повинен вести Журнал реєстрації листків непрацездатності, які надходять від працівників до бухгалтерії установи? Чи обов’язкового його вести, якщо ми ніколи цього не робили? Яка відповідальність за відсутність? За якою формою вести?
(лист ФСС від 11.07.2019 р. № 1419-11-1)

Майстер-кадр

Зріз знань: зарплата медсестри «на 1,5 ставки» (c. 28)

«Хотіли як краще, а вийшло як вийшло». Наша передплатниця — Людмила Степанівна — хотіла поділитися досвідом «як піти від доплати до МЗП», а вийшло, що уникнула помилки. Ситуація ось яка...

Додатковi матерiали

Щодо виплати готівкою допомоги за рахунок коштів Фонду (c. 9)

Фонд соціального страхування України
Лист від 14.11.2019 р. № 2332-11-1
Додаток до матеріалу:

Щодо округлення під час готівкового розрахунку (c. 11)

Міністерство фінансів України
Лист від 07.11.2019 р. № 35210-01-2/28595 (витяг)
Додаток до матеріалу:

Щодо застосування дужок, лапок, скорочень при визначенні назв посад відповідно до Національного класифікатора України (c. 14)

Міністерство соціальної політики України
Лист від 06.03.2019 р. № 48/0/193-19
​Приложение к материалу:

Щодо застосування дужок при визначення назв посад відповідно до Класифікатора професій (c. 16)

Міністерство соціальної політики України
Лист від 13.02.2019 р. № 24/0/191-19
​Додаток до матеріалу:

Щодо необхідності ведення страхувальниками Журналу реєстрації листків непрацездатності (c. 27)

Фонд соціального страхування України
Лист від 11.07.2019 р. № 1419-11-1
Додаток до матеріалу:

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
06.04.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за березень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за березень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

07.04.20

Звіт з праці за березень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт з праці за І квартал 2020 року (форма № 1-ПВ (квартальна))

09.04.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за І квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за березень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за березень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку