Журнали

Зарплата та кадрова справа

Зарплата та кадрова справа 23.05.2016

10

Тема номера


Порядок звільнення працівника за власним бажанням: пам’ятаємо про всі нюанси

Порядок розірвання трудового договору з ініціативи працівника за загальним правилом визначений відповідними нормами КЗпП.

На практиці розірвання трудового договору з ініціативи працівника як правило називають «звільненням за власним бажанням». Давайте розбиратися в особливостях такого звільнення.

Документи та коментарi

Новий Закон про держслужбу: Типове положення про службу управління персоналом державного органу (c. 5)

(коментар до наказу Нацдержслужби «Про затвердження Типового положення про службу управління персоналом державного органу» від 03.05.2016 р. № 47)

Сергій Плотян
Чергове оновлення Інструкції з ЄСВ: враховано революційні зміни – 2016 (c. 7)

(коментар до наказу МФУ «Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 28.03.2016 р. № 393)

Вікторія Змієнко
Місяць відпрацьовано не повністю: розраховуємо суму індексації (c. 8)

(коментар до листа Мінсоцполітики від 25.02.2016 р. № 75/10/136-16)

Жанна Лаврентьєва ,

Кадрові питання

Порядок звільнення працівника за власним бажанням: пам’ятаємо про всі нюанси (c. 11)

Порядок розірвання трудового договору з ініціативи працівника за загальним правилом визначений відповідними нормами КЗпП.

На практиці розірвання трудового договору з ініціативи працівника як правило називають «звільненням за власним бажанням». Давайте розбиратися в особливостях такого звільнення.

Ігор Биць
Новий Закон про державну службу: 1 травня настало — вивчаємо головні нововведення (c. 17)

Травень — останній місяць весни. Все кругом квітне і разом з цим розцвітає надія на реформування системи державної служби. І цьому сприяє введення з 1 травня Закону про держслужбу.

Протягом весни активно попрацювали і Кабмін, і Нацдержслужба, розробляючи необхідні для введення Закону нормативні документи.

Сьогодні стисло проаналізуємо, що нового для держслужбовців відбулося з 1 травня 2016 року.

Сергій Плотян

Судова практика

Матвідповідальність працівників — одкровення служителів Феміди (частина 3): пряма дійсна шкода (c. 39)

Колеги, на жаль, травневі свята позаду...  тож, час включатися в роботу (до літньої відпустки, зрозуміло). І сьогодні ми продовжимо цикл статей, присвячений матеріальній відповідальності працівників. При цьому, як ви, мабуть, пам’ятаєте, за основу взято постанову № 12.

Віктор Сахаров

Життєва оповідка

Несумлінний працівник-сумісник: хто відповідальний за порушення (c. 36)

Ситуація з життя

Приходить до мене якось слюсар наш, Василіч. Голову схилив, бачу — сумний і винний. Аж жаль його, але ж бачу, що клопоту приніс мені, бачу…

— Василічу, що вчудив? — його питаю.

— Та, така справа, Петре Йвановичу, вчудив, — каже. — Я ж після Різдва звільнився з «Комунальника», а до вас так і не оформився як слід, так і працюю сумісником. Не знаю, що його тепер і робити! Візьмеш на основну роботу чи взагалі виженеш?

— От щоб тобі! Чого ж ти трудову не приніс? Вже давно б перевели з сумісників! А тепер мені, мабуть, і штраф платити! Іди, Василічу, з очей та трудову принеси! А я буду читати, що і як тепер виправити. Це ж і бухгалтерію, і кадри, мабуть, зачепить.

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку