Журнали

Зарплата та кадрова справа

Зарплата та кадрова справа 08.04.2024

7

Тема номера


Неявки з нез’ясованих причин: бухгалтерська ділянка

Далі переходимо до нюансів, які повинен врахувати бухгалтер, маючи працівника із неявками на роботу з нез’ясованих причин. Розглянемо, що з оплатою праці, лікарняними, декретними, відпусткою, нарахуваннями за 2 місяці та матдопомогою.

Оплата праці

Неявки з нез’ясованих причин: бухгалтерська ділянка (c. 20)

Далі переходимо до нюансів, які повинен врахувати бухгалтер, маючи працівника із неявками на роботу з нез’ясованих причин. Розглянемо, що з оплатою праці, лікарняними, декретними, відпусткою, нарахуваннями за 2 місяці та матдопомогою.

Олена Залісна

Кадрові питання

Неявки з нез’ясованих причин: кадрові питання (c. 16)

Так сталося, що під час війни нез’явлення на роботу працівника — дуже поширене явище. Чи слід це одразу фіксувати як прогул? Як документально фіксувати? Чи включаються такі періоди у відпускний стаж? Про ці та інші питання поговоримо у цьому матеріалі.

Олена Залісна
Звільнення під час відсутності з нез’ясованих причин: спеціальна підстава — п. 8 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП (c. 27)

Давайте поговоримо про можливість звільнення працівника під час відсутності з нез’ясованих причин. Така можливість з’явилася з 19.07.2022 і має свої нюанси.

Олег Юхненко

Оподаткування

Неявки з нез’ясованих причин: ЄСВ + заповнення Податкового розрахунку (c. 25)

Чи має право підприємство не сплачувати ЄСВ за працівника, щодо котрого повний місяць зазначено «НЗ» (виїхав зі свого місця проживання і коли повернеться на роботу невідомо)? Чи сплачувати ЄСВ, якщо пів місяця відпрацьовано, а потім «НЗ»? Чи заповнювати Податковий розрахунок на такого працівника? Відповіді шукайте у цій статті.

Олена Залісна

Зворотний зв'язок

Чи можливо під час скорочення піти у відпустку? (c. 30)

Працівник отримав попередження про скорочення. Чи може працівник в останній день строку цього попередження піти у відпустку? Кількість днів невикористаної щорічної основної відпустки працівника становить 10 днів.

Діана Свиридова
Як заповнити графу 22 додатка Д1 до Податкового розрахунку на сумісника? (c. 31)

Як заповнити у додатку Д1 до Податкового розрахунку графу 22 «Ознака неповного робочого часу (1 — так, 0 — ні)» на сумісника, що працює на 0,5 ставки? Чи стосується сумісника неповний робочий час? У телефонній розмові фахівець Пенсійного фонду відповів, що сумісництво не відноситься до неповного робочого часу. Це так?

Вікторія Змієнко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку