Журнали

Кадрові питання

Стажування. Розставляємо крапки над «і» (c. 21)

Стажування — одне з найбільш загадкових явищ у трудовому житті. То його рівняють з виробничою практикою. То проводять паралель з курсами підвищення кваліфікації. А то й зовсім прикривають ним нетрудові відносини. Розберемося, що ж таке «стажування», хто та коли може стажуватися.

Зворотний зв'язок

Неповний робочий час для мами першокласника: роботодавець «може» чи «зобов’язаний»? (c. 26)

Працівниця звернулася з проханням перевести її з 1 жовтня на неповний робочий день (з 9:00 до 13:00), у зв’язку з тим, що її дитина пішла в перший клас і її нікому забирати зі школи. Чи зобов’язаний роботодавець задовольнити таке прохання?

Вчитель з науковим ступенем доктора філософії у галузі психології (c. 27)

Чи має вчитель, який здобув науковий ступінь доктора філософії у галузі психології, право на присвоєння йому вищої кваліфікаційної категорії та на встановлення доплати за це звання?

Життєва оповідка

Компенсація за несвоєчасну виплату зарплати, або Чим загрожують фантазії у бухобліку (c. 29)

Ситуація з життя

Ох, дівчатка-подруженьки! Не буває такої ситуації, яку не зміг би ускладнити... бухгалтер-новачок. Нещодавно знайшов у себе на робочому столі записку з формулою «320 грн × (100% : (100% − 18% − 1,5%))» та згадав доволі кумедну телефонну розмову. Телефонує мені знайома головний бухгалтер — Марія Степанівна (Машо, я знаю, що ти вже передплатила газету «Зарплата та кадрова справа» і тепер мене читаєш, тож вітаннячко тобі!). Так от. Її підприємство вперше виплачує компенсацію за несвоєчасну виплату зарплати. Займається цим молода дівчина. Каже, мовляв, якщо компенсацію нараховують на «чисту» зарплату, то й сума компенсації буде чистим доходом. І так упевнено каже, що навіть Марія Степанівна — досвідчений боєць бухгалтерського фронту — засумнівалася.

Довідник бухгалтера та кадровика

Відпустка у вересні 2017 року: коригуємо відпускні (ЄТС) (c. 30)

Наводимо розраховані коефіцієнти коригування середньої зарплати для випадку, коли працівник (оплата за ЄТС, крім педпрацівників) йде у відпустку в вересні 2017 року.

Компенсація за затримку виплати зарплати у вересні 2017 року (c. 30)

Компенсація громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати провадиться в разі затримки на 1 і більше календарних місяців виплати доходів.

Календар на жовтень 2017 року (c. 31)

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Декларація з акцизного податку за червень 2020 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за червень 2020 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку