Журнали

Зарплата та кадрова справа
Зарплата та кадрова справа 14.06.2014
1

Тема номера


Військовий облік за місцем роботи: поетапна інструкція з організації

У складний для нашої країни час військовозобов’язані громадяни та призовники на вагу золота. Тому недарма для  нормального функціонування нашого оборонного відомства та задля таких ситуацій, як сьогодні, дуже важливо, щоб роботодавець належним чином вів військовий облік працівників. Саме цьому питанню присвячена наша стаття.

Кадрові питання

«ІНВАЛІДНИЙ» НОРМАТИВ: ще не пізно його виконати (c. 8)

Сьогодні ми поговоримо про виконання роботодавцями нормативу з працевлаштування інвалідів, встановленого чинним законодавством. Штрафи за невиконання цієї вимоги досить суттєві, але ситуацію ще можна виправити! У цій статті ви дізнаєтеся, як можна вирішити це питання, незважаючи на те, що пройшла вже половина звітного року.

Військовий облік за місцем роботи: поетапна інструкція з організації (c. 14)

У складний для нашої країни час військовозобов’язані громадяни та призовники на вагу золота. Тому недарма для  нормального функціонування нашого оборонного відомства та задля таких ситуацій, як сьогодні, дуже важливо, щоб роботодавець належним чином вів військовий облік працівників. Саме цьому питанню присвячена наша стаття.

Звітність

Форма № 1ДФ: рекомендації до звітності за другий квартал (c. 18)

Другий квартал 2014 року — другий звітний період, коли податкові агенти подають ф. № 1ДФ за оновленою формою. Кардинальних змін у ній не відбулося, хоча деякі важливі і давно насущні корективи все-таки відображені. У цій статті надамо відповіді на запитання, які часто ставлять, щодо заповнення ф. № 1ДФ.

Судова практика

СТЯГНЕННЯ СУМ, НЕ ВИПЛАЧЕНИХ ПРАЦІВНИКУ ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ: ВАЖЛИВІ НЮАНСИ (c. 27)

Законодавство вимагає, щоб всі належні працівнику суми (зарплата, вихідна допомога, якщо він має на неї право, компенсація за невикористану відпустку, заборгованості за іншими розрахунками) були виплачені працівнику в день його звільнення (незалежно від підстав такого звільнення). Виняток: працівник у день звільнення не працював, зазначені суми виплачують не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим вимоги про остаточний розрахунок (ст. 116 Кодексу законів про працю України; далі — КЗпП).

Що відбувається, якщо адміністрація підприємства не виплачує належні суми в установлені ст. 116 КЗпП терміни?

У працівника з’являється право вимагати від колишнього роботодавця виплати не тільки заборгованості, але й середнього заробітку за увесь час затримки по день фактичного розрахунку. І якщо роботодавець не виконає таку вимогу добровільно, спір переноситься до суду.

Розповімо про найбільш гострі питання, які тривалий час мали дискусійний характер, але щодо яких сьогодні судовою практикою вироблена узгоджена позиція.

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
01.03.21

Податкова декларація ФОП-платника ЄП груп 1 та 2 за 2020 рік

Податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2020 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПОІ)

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента

Фінзвітність за 2020 рік до органів статистики (усі підприємства)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку