Журнали

Зарплата та кадрова справа

Зарплата та кадрова справа 22.12.2014

12

Тема номера


Новий порядок обліку платників ЄСВ: «косметичне» перезатвердження від Мінфіну та нюанси для кримських суб’єктів

(наказ МФУ «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників» від 24.11.2014 р. № 1162)

Документи та коментарi

Новий порядок обліку платників ЄСВ: «косметичне» перезатвердження від Мінфіну та нюанси для кримських суб’єктів (c. 4)

(наказ МФУ «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників» від 24.11.2014 р. № 1162)

Вероніка Чернишова
Студенти можуть працювати на повну ставку. Прибиральники санвузлів, які працюють на 0,25 ставки, не мають права на додаткову відпустку (c. 5)

(коментар до листа Мінсоцполітики від 25.07.2014 р. № 301/13/116-14)

Вероніка Чернишова

Оплата праці

Середня зарплата за 2 місяці: коли розраховуємо (c. 10)

Чимало виплат нараховуються працівникові виходячи з його середнього заробітку. Складність полягає в тому, що для різних випадків встановлено свої правила розрахунку «середньої» (1 — для лікарняних, 2 — для декретних, 3 — для відпускних і компенсації за невикористану відпустку, 4 — для інших випадків збереження середньої зарплати). Сьогодні розглянемо, що ж це за інші випадки, коли працівнику зберігається середній заробіток, який і розраховується виходячи з виплат за останні 2 календарні місяці. Детально порядок розрахунку буде наведено в одному з найближчих номерів газети «Зарплата та кадрова справа».

Вероніка Чернишова
Індексація зарплати: бліц-відповіді (c. 13)

Проведення індексації зарплати можна обговорювати нескінченно... І все одно всіх деталей не охопиш. Але ми розуміємо, як іноді важливо отримати своєчасну відповідь саме на своє запитання! Тож не відкладаючи на потім, стисло і по суті відповімо нашим читачам.

Алла Головко

Судова практика

Матдомога працівникові після його поновлення на роботі: думка Верховного Суду України (c. 17)

Поновлення незаконно звільненого працівника на роботі — це завжди доволі непроста для підприємства ситуація. Після того, як розраховано й виплачено середній заробіток за час вимушеного прогулу, а також допущено поновленого працівника до роботи, здавалося б, можна зітхнути з полегшенням. Однак, зарано. Чи має такий працівник право на виплати, які були б здійсненні на його користь, якщо б його не було звільнено, наприклад, на матеріальну допомогу? Саме таке запитання було поставлено перед Верховним Судом України. Подивимося, як він відповів.

Віктор Тихонов

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку