Журнали

Зарплата та кадрова справа
Зарплата та кадрова справа 12.10.2020
19

Тема номера


Як робота у святковий день впливає на норму робочого часу

Додатковою гарантією за роботу у святковий день є надання працівникові (за його бажанням) дня відпочинку. Такий день не оплачується і вважається вихідним. Як вплине на норму робочого часу робота у святковий день та додатковий вихідний день?

Кадрові питання

Вийшла чергова зміна до класифікатора професій (c. 4)

Чергову зміну — Зміну № 9 — до КП затверджено наказом Мінекономіки від 18.08.2020 р. № 1574. При її підготовці було враховано норми та положення багатьох законодавчих актів. Тож проаналізуємо, що нового привнесли ці зміни у кадрове життя роботодавців.

Олександр Носіков
Зміна № 9 до КП та «генеральне чищення» в кадрових документах (c. 9)

З 18.08.2020 р. набула чинності Зміна № 9 до ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затверджена наказом Мінекономіки від 18.08.2020 р. № 1574. Про суть змін детально читайте на с. 4. А в цьому матеріалі поговоримо про «наслідки»: які кадрові документи треба упорядкувати, яка послідовність такого «аудиту», яких форм звітності це стосуватиметься і, головне, з якої дати треба «наводити лади». Матеріал побудований так, щоб дати чіткий алгоритм дій на всі директиви, внесені у КП: «Змінити», «Скасувати», «Унести».

Яна Ярошенко
Все про організацію роботи у святкові дні (c. 18)

«Ой, мамо, на свята, я… працювала», — сьогодні перефразуємо приспів пісні сучасного гурту «КAZKA», оскільки темою статті є робота у святкові дні. Розберемо всі організаційні нюанси, а про оплату поговоримо окремо.

Яна Ярошенко

Зворотний зв'язок

Як робота у святковий день впливає на норму робочого часу (c. 23)

Додатковою гарантією за роботу у святковий день є надання працівникові (за його бажанням) дня відпочинку. Такий день не оплачується і вважається вихідним. Як вплине на норму робочого часу робота у святковий день та додатковий вихідний день?

Олена Усенко, Яна Ярошенко
Привітання з одруженням (не тільки на словах) (c. 26)

Адміністрації підприємства стало відомо, що наша працівниця виходить заміж. Є бажання привітати її з цієї нагоди подарунком. Які будуть податкові наслідки?

Катерина Скрипкіна

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
09.03.21

Звіт з праці за лютий 2021 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про заборгованість з оплати праці за лютий 2021 року (форма № 3-борг (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за лютий 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за лютий 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за лютий 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку