Журнали

Зарплата та кадрова справа

Зарплата та кадрова справа 26.04.2021

8

Тема номера


Якщо є неуповноважені відокремлені підрозділи: нумеруємо Розрахунок та додатки 4ДФ правильно

Як проставити нумерацію Податкового розрахунку та додатків до нього в рядку 02 додатка 4ДФ до Податкового розрахунку, якщо у нас є неуповноважені відокремлені підрозділи?

Звітність

Податковий розрахунок з типом «Звітний новий»: коли та з якою метою подаємо (c. 3)

Для чого передбачено тип Податкового розрахунку «Звітний новий»? Поквапилися з поданням Податкового розрахунку з типом «Звітний» за І квартал 2021 року, після подання виявили помилки. Чи можна виправитися за допомогою «Звітного нового»? Так, виправляємо помилки саме у «Звітному новому» Податковому розрахунку. Розглянемо, як це зробити.

Катерина Скрипкіна
Як відобразити у Податковому розрахунку та Д1 лікарняні (c. 8)

«Лікарняна» історія довга… Спочатку лікарняні призначає комісія (уповноважений) із соціального страхування, потім бухгалтерія розраховує розмір лікарняних, формує та передає до свого робочого органу ФСС заяву-розрахунок та подає Податковий розрахунок типу «Звітний» як «Довідковий» (з цим ми вже розібралися у «ЗКС», № 5/2021, с. 19). Цього достатньо для того, щоб отримати фінансування від ФСС та виплатити лікарняні працівнику. Але недостатньо для виконання всіх функцій роботодавця, передбачених Законом про ЄСВ. Адже на лікарняні необхідно нарахувати ЄСВ та відобразити їх у Податковому розрахунку за звітний квартал. Як це зробити без проблем, зараз розберемося.

Тетяна Дзера, Катерина Скрипкіна
Затримка декретних та «соцстрахівських» лікарняних: відображаємо в Д1 та 4ДФ (c. 13)

На жаль, але поширена ситуація на сьогодні — затримка ФСС допомоги по тимчасовій непрацездатності, а також по вагітності та пологах. Зауважимо, що під «затримкою» допомоги ми розуміємо її фінансування ФСС пізніше належних 10 р. дн. після подання заяви-розрахунку. Як відображати таку виплату в додатках Д1 та 4ДФ? Як сплачувати ЄСВ, ПДФО та ВЗ із «затриманої» суми? Про це зараз і поговоримо.

Яна Ярошенко, Надія Філіпповських
Відпускні, компенсація за невикористану відпустку та нарахований ЄСВ у таблиці Податкового розрахунку та Д1 (c. 19)

Триває період звітування для Податкового розрахунку за І квартал 2021 року. І у нас є ще важливе питання, яке треба вирішити для успішного подання звіту, — як відобразити відпускні та компенсацію за невикористані дні відпустки. Тож приступимо!

Тетяна Дзера, Катерина Скрипкіна
Відпустка для догляду за дитиною до 3 (6) років та понад 6 років у Податковому розрахунку (c. 23)

Відпустка для догляду за дитиною до 3 років, як правило, надається працівниці після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. Іноді післяпологова відпустка може бути й тривалішою. А ще її можуть надати батьку, бабусі, діду чи іншій особі, яка фактично доглядає за дитиною. Розглянемо, як така відпустка відображається в Податковому розрахунку.

Тетяна Дзера, Яна Ярошенко

Зворотний зв'язок

Якщо є неуповноважені відокремлені підрозділи: нумеруємо Розрахунок та додатки 4ДФ правильно (c. 29)

Як проставити нумерацію Податкового розрахунку та додатків до нього в рядку 02 додатка 4ДФ до Податкового розрахунку, якщо у нас є неуповноважені відокремлені підрозділи?

Надія Філіпповських

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку