Журнали

Зарплата та кадрова справа

Зарплата та кадрова справа 21.12.2020

24

Тема номера


Відпустка «на дітей» вдові, вдівцю, опікуну, піклувальнику

На жаль, доводиться стикатися з такими сумними подіями, коли в результаті смерті члена сім’ї працівники набувають статусу вдови, вдівця, опікуна або піклувальника. Про які нюанси надання відпустки «на дітей» таким категоріям працівників потрібно знати?

Документи та коментарi

Підтримка бізнесу та працюючих громадян: щедроти від держави (c. 5)

(коментар до законів України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 р. № 1071-IX, «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 р. № 1072-IX)

Катерина Скрипкіна
У новий рік з новими правилами карантину (c. 9)

(коментар до постанови КМУ від 09.12.2020 р. № 1236)

Дар’я Заїка

Кадрові питання

Робота у вихідний день. Хрестоматія (c. 12)

Розглянемо окрему гарантію — види компенсації за вимушену роботу у вихідні. Одразу попередимо, що є певні відмінності від гарантій за роботу у святкові (неробочі) дні. Тож вивчаємо і виконуємо. Втім, краще — у вихідні відпочиваємо!
(лист Мінсоцполітики від 11.01.2020 р. № 48/0/204-20)

Олена Усенко, Оксана Гузенко, Яна Ярошенко

Зворотний зв'язок

Коефіцієнт коригування відпускних. Не бійся великого, бійся маленького (c. 21)

Керівнику КНП суттєво підвищено оклад з 1 серпня та 1 листопада 2020 року (до цього оплату проводили за 13 тарифним розрядом ЄТС). Аналогічно виросли оклади і тих працівників, чиї оклади визначаються у «прив’язці» до окладу керівника. Іншим працівникам оклади було підвищено відповідно до ЄТС (у 2020 році — з 1 січня та 1 вересня). Як визначати коефіцієнт коригування відпускних у таких випадках, якщо з 01.12.2020 р. керівнику надано щорічну основну відпустку на 10 к. дн.?

Оксана Гузенко, Яна Ярошенко
Відпустка «на дітей» вдові, вдівцю, опікуну, піклувальнику (c. 23)

На жаль, доводиться стикатися з такими сумними подіями, коли в результаті смерті члена сім’ї працівники набувають статусу вдови, вдівця, опікуна або піклувальника. Про які нюанси надання відпустки «на дітей» таким категоріям працівників потрібно знати?

Олена Усенко, Яна Ярошенко

Додатковi матерiали

Щодо оплати вихідних днів, які припадають на період відрядження (c. 19)

Міністерство соціальної політики України
Лист від 11.01.2020 р. № 48/0/204-20
​Додаток до матеріалу:

Міністерство соціальної політики України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку