Журнали

Заповнюємо документи

Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску і Порядку заповнення та подання податковими агентами (c. 3)

(наказ МФУ від 03.01.2015 р. № 4, у редакції наказу МФУ від 15.12.2020 р. № 773) 

Міністерство фінансів України
Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (c. 4)

 (додаток 1 до Податкового розрахунку); (додаток 2 до Податкового розрахунку); (додаток 3 до Податкового розрахунку); (додаток 4ДФ до Податкового розрахунку); (додаток 5 до Податкового розрахунку); (додаток 6 до Податкового розрахунку)

Міністерство фінансів України
Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (c. 16)

(додаток 1 до Порядку); (додаток 2 до Порядку); (додаток 3 до Порядку)

Міністерство фінансів України
Таблиця відповідності кодів категорій застрахованих осіб та кодів бази нарахування і розмірів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (додаток 1 до Порядку) (c. 36)

Додаток 1 до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (пункт 2 розділу I)

Міністерство фінансів України
Довідник ознак доходів фізичних осіб та Довідник ознак податкових соціальних пільг (додаток 2 до Порядку) (c. 57)

Додаток 2 до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (підпункт 2 пункту 4 розділу IV)

Міністерство фінансів України
Довідник кодів підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства (додаток 3 до Порядку) (c. 74)

Додаток 3 до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску

Міністерство фінансів України

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку