Журнали

Зарплата та кадрова справа 14 березня, 2016
5
П

Посадовий оклад інспектора з кадрів ПТНЗ

-A
A+

Чи встановлюють посадовий оклад інспектору з кадрів професійно-технічного навчального закладу як фахівцю за 7–9 тарифними розрядами?

На жаль, ні. Пояснимо.

Дійсно, в питанні встановлення посадового окладу інспектору з кадрів є деякі протиріччя.

Так, у загальному випадку для працівників, посади яких належать до професійного угруповання «фахівці», додатком 11 до наказу № 5571 передбачено встановлення 7–9 тарифних розрядів залежно від наявної кваліфікаційної категорії (І, ІІ категорії або без категорії).

Наказ МОН «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557.

При цьому відповідно до Довідника № 3362 посаду інспектора з кадрів віднесено до професійного угруповання «фахівці».

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності», затверджений наказом Мінпраці від 29.12.2004 р. № 336.

ВАЖЛИВО! Зазначений вище порядок не поширюється на інспекторів з кадрів.

Таким працівникам посадовий оклад встановлюють також за додатком 11 до наказу № 557, але за іншими рядками таблиці. А саме як для «інспекторів», тобто 5–6 тарифні розряди (для старших інспекторів) та 4–5 тарифні розряди (для інспекторів).

Це відповідає й нормам Довідника № 336, згідно з якими посада «інспектор з кадрів» передбачає тільки дві кваліфікаційні категорії:

  • старший інспектор з кадрів: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією інспектора з кадрів — не менше 1 року;
  • інспектор з кадрів: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Тому відповідно до додатка 11 до наказу № 557:

  • старшому інспектору з кадрів встановлюють 5–6 тарифні розряди;
  • інспектору з кадрів встановлюють 4–5 тарифні розряди.

Конкретний тарифний розряд встановлює керівник навчального закладу в межах затвердженого фонду зарплати відповідно до затверджених наказом № 557 схем тарифних розрядів (п. 2 наказу № 557).

Світлана Меренкова,
головний бухгалтер — завідувач сектору бухгалтерського обліку та
фінансового забезпечення Головного управління Держпраці у Харківській області

№ 5, 2016  (с. 22)

Архив номеров

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку