Журнали

Зарплата та кадрова справа 30 червня, 2024
12
Н

Навіщо передплата, якщо є Інтернет, відосики та форуми?

Ех, давно я не писав... Та нещодавно відбулася в мене дуже цікава розмова з моєю колежанкою та давнім другом — Олесею. Не можу стриматися, переповідаю, а ви, дорогі колеги, думайТЕ.

-A
A+

 

***

  • Це що в тебе передплата на 2024-2025 роки газети «Зарплата та кадрова справа»? Ну, ти, Петре, динозавр! Світ поглинула глобальна діджиталізація, а ти досі профільні газети передплачуєш! — вколола мене Олеся. — Усе ж в Інтернеті є. Безкоштовно! Або за копійки!..
  • І то правда, Олесю. Якось я не подумав. Адже є Інтернет та копійчані поради.

***

Навіщо нам школи та вчителі? Усе ж в Інтернеті є! Правда, як би нам потім років так через –надцять не отримати приблизно таке резюме від претендента на посаду бухгалтера:

«Вітаннячко.

Хочу-неможу у вас працювати.

Що по зп?

+ 100 до карми за відповідь і +1000 за те що візьмете мене у свою зграю»

Або 2 × 2 за ситуацією, то 3, то 5, якщо пощастить — 4.

***

І лікарі нам теж не потрібні, Олесю! А навіщо? Усе ж в Інтернеті є! Зайдеш на форум, напишеш, що і де болить, тобі там «Айболити» розкажуть, як лікувати. У когось щось подібне точно було.

Ну, на крайній випадок, лікуй вовчак або васкуліт. І не забудь зробити МРТ. Я один серіал про медиків дивився, там доктор усі сезони так робив.

***

І передплата спеціалізованого видання нам не потрібна. Все ж в Інтер- неті є!

І байдуже, що матеріал може бути датований роком, коли, наприклад, на ПКУ ще й натяку не було. Чи після його видання все мінялося-перемінялося…

Або ще цікавіше — писав його найманий копірайтер без економічної освіти. «Води налив», а відповіді так і не знайшов. Чи чого доброго законодавство сусідньої держави процитував.

І ще новинка — штучний інтелект! За ним же майбутнє… Та поки він не осягнув наше рідненьке українське законодавство… з його щотижневою мінливістю.

А ще ж на форум можна зайти! Особливо слухай поради, які починаються з «Я вже 100 разів так робив і нічого…».

Ну, перевірено ж. Гарантія, так би мовити.

***

І дійсно, чого це я тут газету до дір зачитую? Позначки, закладки роблю. Новий номер з нетерпінням чекаю… на Гарячу лінію редакції телефоную, коли щось у статті не зрозумів або з якоюсь нестандартною ситуацією зіткнувся. Там же на запитання відповідають безпосередньо фахівці редакції, а не «Гурубухобліку2000» або «Майстер-трудовик-кадровик». І вже ніде правди діти, можу і на електронку редакційну запитання надіслати, якщо Гаряча лінія «закрита». Подумаєш: письмова відповідь редакції прийде. Як зрозуміти: нормальний матеріал чи ні? Адже «лайків» немає...

Усе ж в Інтернеті є! І думки компетентних органів теж...

***

  • Петю, Петю, зупинися. Я тебе зрозуміла. Ти, як завжди, маєш рацію! Не врахувала я цього. Не гнівайся. Дай контакти як газету «Зарплата та кадрова справа» передплатити.

№ 12, 2024  (с. 4)

Архiв номерiв

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку