Журнали

Зарплата та кадрова справа 22 червня, 2020
12
В
Відкриття дитсадків і кінцева дата неоплачуваної відпустки для батьків: чи є зв’язок?

На період «ковідного» карантину батькам дітей надавали відпустку без збереження зарплати на підставі п. 31 ч. 1 ст. 25 Закону про відпустки. З 25 травня 2020 року відкрилися дитсадки згідно з постановою № 3921. Чи означає це, що вже закінчився період для такої відпустки?

Постанова КМУ «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20.05.2020 р. № 392.
-A
A+

№ 12, 2020  (с. 29)

Архив номеров

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку