Журнали

Професійний бухгалтер

Професійний бухгалтер 11.12.2023

46

Тема номера


Чергове вдосконалення блокувальних порядків: що змінилося цього разу?

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» від 07.11.2023 № 1154 (далі — постанова № 1154))

Документи та коментарi

Чергове вдосконалення блокувальних порядків: що змінилося цього разу? (c. 6)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» від 07.11.2023 № 1154 (далі — постанова № 1154))

Світлана Куртенок

Судова практика

Була заява — і немає заяви: суд визнав незаконним звільнення працівника, який порвав заяву про звільнення (c. 9)

У житті кожен може погарячкувати, головне — своєчасно охолонути та виправити те, що було сказано або зроблено спересердя.
У цьому матеріалі розглянемо таку ситуацію: працівник погарячкував, коли вирішив звільнитися, а роботодавець погарячкував, коли звільнив працівника на підставі порваної, але згодом склеєної заяви. Суд визнав таке звільнення незаконним, адже між працівником та керівником не було досягнуто згоди про припинення трудових відносин.

Катерина Литвиненко

Довідкова інформація

Доходи платника єдиного податку (c. 13)

Питання щодо формування оподаткованого доходу єдинника згідно зі ст. 292 ПКУ доволі часто виникають не тільки у тих платників, хто вирішив з нового року перейти на спрощену систему оподаткування, але, як доводить практика, й у тих, хто не перший рік перебуває на спрощенці.
У цьому довіднику і ті й інші знайдуть стислі відповіді на найпоширеніші запитання.

Вероніка Чернишова, Марія Мельнікова

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку