Журнали

Професійний бухгалтер

Професійний бухгалтер 08.08.2022

30

Тема номера


Що день прийдешній бухгалтеру готує, або Чергові зміни в бухгалтерській нормативці

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку» від 26.05.2022 р. № 148)

Документи та коментарi

Що день прийдешній бухгалтеру готує, або Чергові зміни в бухгалтерській нормативці (c. 5)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку» від 26.05.2022 р. № 148)

Євгенія Волох
Воєнний час та оприлюднення звітності (c. 8)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” щодо звільнення від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війни» від 19.07.2022 р. № 2436-IX)

Анна Хомюк

Судова практика

Смерть фізичної особи — орендаря земельної ділянки: що з правом оренди? (c. 9)

Чинне законодавство у сфері оренди землі передбачає можливість доволі тривалого користування земельною ділянкою на умовах оренди — до 50 років.
Зазвичай ради досить обережні у виборі строку оренди, встановлюючи 5, 10 років. Але якщо йдеться, наприклад, про земельні ділянки, на яких розташоване нерухоме майно, що належить орендарю, то строк обирається, як правило, максимальний. Особливо, якщо стороною договору є фізособа (в статусі підприємця (ФОП) чи ні).
Та життя непередбачуване. Всі планують жити довго і щасливо, а виходить у кожного по-різному.
Тож як бути в разі смерті орендаря, розберемо на прикладі рішення Великолепетиського районного суду Херсонської області від 02.07.2021 р. у справі № 649/478/21.

Людмила Линник

Довідкова інформація

Відшкодування шкоди та збитків, спричинених війною: що можна зробити вже сьогодні (c. 12)

Чимало суб’єктів господарювання під час війни зазнали значних матеріальних збитків, пов’язаних із руйнуванням, знищенням, розкраданням майна, а також із припиненням або призупиненням власної діяльності або діяльності контрагентів.
Зараз держава тільки починає опрацьовувати механізми відшкодування збитків, завданих війною, але постраждалим уже варто підготуватися та зробити певні кроки, щоб отримати в майбутньому шанс на отримання компенсації.
Що варто зробити та які документи підготувати для збору доказів понесених збитків, поговоримо в цьому матеріалі.

Євгенія Волох
ПСП-2022: різні ситуації (c. 17)

У цьому матеріалі ми навели максимально повний перелік ваших запитань щодо застосування податкової соціальної пільги (ПСП).
Розберемося, хто має право на пільгу, які особливості її застосування у 2022 році, а також розглянемо різні ситуації.
Для зручності ключові моменти систематизуємо в таблиці.

Олена Огай
НП(С)БО: посилання для швидкого перегляду (c. 23)
Євгенія Волох

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку