Журнали

Статтi

Декларування доходів ФОП на загальній системі: стисло про головне (c. 6)

Цього року ФОП-загальносистемники знову мають відзвітувати за оновленою формою Податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — Декларація) 1.
Одразу заспокоїмо, що порівняно з минулим роком революційних змін у площині декларування доходів ФОП на загальній системі не відбулося.
В цьому матеріалі стисло окреслимо основні правила заповнення та подання Декларації та додатків до неї.

Форма Податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкція щодо її заповнення, затверджені наказом МФУ від 02.10.2015 № 859.
Євгенія Поставна
Неустойка за неповернення орендованого майна: тонкощі застосування (c. 11)

Важко собі уявити господарську діяльність без орендних відносин.
Так само, як важко, на жаль, уявити ідеальний договір та його сумлінне виконання обома контрагентами.
Цей матеріал ми присвятили відповідальності орендаря за неповернення майна орендодавцю після припинення договору.
Попри те, що в ЦКУ передбачено відповідальність орендаря за таке порушення у вигляді сплати неустойки, практика свідчить, що із правильним застосуванням відповідної норми ЦКУ виникають складнощі, які, як неважко здогадатися, остаточно вирішуються у суді.
Тож розберімося, які особливості має «орендна неустойка», щоб, у разі чого, розуміти, на що можна розраховувати, а на що не варто.

Катерина Литвиненко
Аліменти на дітей: гарячі запитання (c. 19)

На жаль, тема аліментів не втрачає актуальності.
І хоча її вже не раз обговорювали, питання все одно згодом виникають. І кому як не бухгалтеру шукати на них відповіді, адже саме на його плечі лягає тягар стягнення аліментів із заробітної плати працівників.
Наша мета — допомогти вам упоратися із цим тягарем. Тож не соромтеся користуватися нашою електронною поштою, якщо у вас виникають запитання. А ми, своєю чергою, будемо відповідати вам і збирати ці запитання-відповіді у статті, як, наприклад, у сьогоднішньому матеріалі. Отже, почнемо.

Олена Огай

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку