Журнали

Професійний бухгалтер 19 вересня, 2022
35
П
Працівники з нефіксованим робочим часом: чи слід повідомляти податкову?

mail Наше підприємство вирішило укласти кілька трудових договорів із нефіксованим робочим часом.
Однак виникло питання, чи маємо ми повідомити податкову про початок роботи таких працівників відповідно до ст. 24 КЗпП?

-A
A+

№ 35, 2022  (с. 11)

Архив номеров

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку