Журналы

Оплата труда

Неявки з нез’ясованих причин: бухгалтерська ділянка (c. 20)

Далі переходимо до нюансів, які повинен врахувати бухгалтер, маючи працівника із неявками на роботу з нез’ясованих причин. Розглянемо, що з оплатою праці, лікарняними, декретними, відпусткою, нарахуваннями за 2 місяці та матдопомогою.

Кадровые вопросы

Неявки з нез’ясованих причин: кадрові питання (c. 16)

Так сталося, що під час війни нез’явлення на роботу працівника — дуже поширене явище. Чи слід це одразу фіксувати як прогул? Як документально фіксувати? Чи включаються такі періоди у відпускний стаж? Про ці та інші питання поговоримо у цьому матеріалі.

Звільнення під час відсутності з нез’ясованих причин: спеціальна підстава — п. 8 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП (c. 27)

Давайте поговоримо про можливість звільнення працівника під час відсутності з нез’ясованих причин. Така можливість з’явилася з 19.07.2022 і має свої нюанси.

Налогообложение

Неявки з нез’ясованих причин: ЄСВ + заповнення Податкового розрахунку (c. 25)

Чи має право підприємство не сплачувати ЄСВ за працівника, щодо котрого повний місяць зазначено «НЗ» (виїхав зі свого місця проживання і коли повернеться на роботу невідомо)? Чи сплачувати ЄСВ, якщо пів місяця відпрацьовано, а потім «НЗ»? Чи заповнювати Податковий розрахунок на такого працівника? Відповіді шукайте у цій статті.

Обратная связь

Чи можливо під час скорочення піти у відпустку? (c. 30)

Працівник отримав попередження про скорочення. Чи може працівник в останній день строку цього попередження піти у відпустку? Кількість днів невикористаної щорічної основної відпустки працівника становить 10 днів.

Диана Свиридова
Як заповнити графу 22 додатка Д1 до Податкового розрахунку на сумісника? (c. 31)

Як заповнити у додатку Д1 до Податкового розрахунку графу 22 «Ознака неповного робочого часу (1 — так, 0 — ні)» на сумісника, що працює на 0,5 ставки? Чи стосується сумісника неповний робочий час? У телефонній розмові фахівець Пенсійного фонду відповів, що сумісництво не відноситься до неповного робочого часу. Це так?

Виктория Змиенко

Дополнительные материалы

Щодо виплати допомоги на поховання за місцем роботи у випадку смерті мобілізованого працівника (c. 10)

Пенсійний фонд України
Лист від 21.03.2024 № 2800-030401-8/17515
​Додаток до матеріалу:

Пенсионный фонд Украины
Щодо розрахунку середньої зарплати за Порядком № 100 виходячи з розміру мінімальної зарплати при підвищенні її розміру з 01.04.2024 (c. 14)

Міністерство економіки України
Лист від 05.04.2024 № 4707-05/25126-07
​Додаток до матеріалу:

Министерство экономики Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи