Публiчна оферта

Публічна угода про умови використання інформаційних ресурсів сайту https://ibuhgalter.net Видавничої групи «АС»

 

Публічна угода про умови використання інформаційних ресурсів сайту https://ibuhgalter.net Видавничої групи «АС» (далі — Угода) укладена між ТОВ "Видавнича група «АС»" (далі — Власник) та будь-якою особою, що використовує матеріали сайту https://ibuhgalter.net (далі — Користувач), що далі разом іменовані — Сторони).

Загальні положення

Наведені нижче умови визначають порядок використання інформаційних ресурсів сайту https://ibuhgalter.net (далі — Сайт), а саме, надання Користувачеві доступу до безкоштовних та оплачуваних інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця Угода є публічною офертою і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права, яке охороняється на території України, відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» від 23 грудня 1993 року № 3792-XII.

Всі авторські майнові права на Сайт належать Власнику. Власник сайту забезпечує достовірність та актуальність інформації, представленої на Сайті на дату її опублікування. Власник сайту не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за інтерпретацію та результати застосування цієї інформації.

Реєстрація на Сайті, підтверджує, що Користувач повністю зрозумів зміст умов цієї Угоди, включаючи обмеження відповідальності і прийняв ці умови без будь-яких застережень.

Реєстрація на Сайті надає Користувачеві право отримувати доступ до інформаційних ресурсів, розміщених на Сайті.

1. Ухвалення Угоди

1.1. Для того щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією Угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї Угоди.

1.2. За згодою Користувача з умовами цієї Угоди і оплати виставленого рахунку-фактури, Користувачеві надається доступ до платних інформаційних ресурсів Сайту.

Інформаційні ресурси надаються у вигляді готових матеріалів та не передбачають наступних доопрацювань.

1.3. Якщо Користувачу стане відомо про будь-яке несанкціоноване використання його логіна чи пароля доступу на Сайт, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Власника, відправивши повідомлення за адресою info@ibuhgalter.net.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без повідомлення Власника.

1.5. Для отримання доступу до платних ресурсів від Користувача може знадобитися надання додаткової інформації (наприклад, відомості про контактну особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження використання інформаційних ресурсів Сайту.

Користувач погоджується і гарантує, що будь-яка інформація, яку Користувач надає в процесі реєстрації, буде точною, дійсної і актуальною на момент реєстрації на Сайті.

Користувач погоджується з обробкою наданих даних, в тому числі персональних даних, включно з виконанням дій зі збору, систематизації, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміни), поширення (в тому числі передачі) і знищення даних, що входять в наступний перелік відомостей:

прізвище, ім'я, по батькові;

номери телефонів;

адреси електронної пошти;

відомості про адресу реєстрації юридичної особи.

1.6. Користувач погоджується не здійснювати (і не намагатися отримати) доступ до будь-яких платних інформаційних ресурсів, розміщених на Сайті іншим способом, окрім як через інтерфейс, наданий Компанією.

1.7. Якщо Користувач перевищує межі наданих йому прав або допускає порушення цієї Угоди, Власник сайту має право обмежити або заборонити доступ до інформаційних ресурсів Сайту.

1.8. Власник сайту на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати послуги Користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) Можуть змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

2. Доступ до інформаційних ресурсів Сайту

Доступ до платних інформаційних ресурсів Сайту здійснюється за умови попередньої оплати такого доступу в розмірах, встановлених Власником.

Власник сайту залишає за собою право надавати частину інформаційних ресурсів Сайту безкоштовно.

3. Відповідальність сторін

3.1. Інформаційні ресурси Сайту розміщуються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Власник сайту не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

3.2. Всі ризики, що виникають при використанні інформаційних ресурсів Сайту, несе Користувач. Власник сайту ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не перебували, в тому числі, в разі якщо Власник сайту був повідомлений про можливість заподіяння збитків.

3.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання інформаційних матеріалів, що містяться на Сайті в повному обсязі несе Користувач. Власник сайту не гарантує і не підтверджує точність і достовірність інформаційних матеріалів, що містяться на Сайті.

3.4. Власник сайту не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм, що виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

3.5. Користувач погоджується з тим, що тільки він несе відповідальність за збереження конфіденційності паролів, пов'язаних з будь-яким профілем, що використовується Користувачем для доступу до інформаційних ресурсів.

Користувач погоджується з тим, що він несе особисту відповідальність перед Компанією за все дії, які вчинені при використанні інформаційних матеріалів Сайту.

3.6. У разі здійснення Користувачем дій передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» від 23 грудня 1993 року № 3792-XII (порушення авторського права і суміжних прав), Власник сайту залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством України.

4. Зміна угоди

4.1. Власник сайту і Користувач домовилися, що Власник сайту має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

4.2. Власник сайту залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо:

Користувач втратив пароль доступу до Сайту та його відновлення неможливе;

доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту;

Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок перевищення обсягу прав на використання Сайту.

4.3. Власник сайту залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин:

змінювати, виправляти, обмежувати, видаляти інформаційні матеріали чи припиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів);

відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу.

Задоволення/розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

5. Положення про оплату

5.1. Всі платежі за користування інформаційними ресурсами Сайту здійснюються в національній валюті — гривні. Користувач здійснює оплату в формі безготівкового розрахунку шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Власника. Вартість робіт (послуг), найменування та термін надання, зазначаються у відповідному рахунку-фактурі та Акті.

6. Прикінцеві положення

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет–ресурси. Такі Інтернет–ресурси не перебувають під контролем Компанії і Власник сайту не несе відповідальності за їх зміст та/або зміст інших Інтернет–ресурсів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт для зручності Користувачів і не означають згоду Власника та його посадових осіб з вмістом даних сайтів.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-якою умовою цієї Угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту та/або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо відповідно до законодавства України частина цієї Угоди буде визнана недійсною, це не тягне за собою неможливість застосування інших положень цієї Угоди. Ця Угода діє в повній мірі в рамках, встановлених чинним законодавством України.

6.4. Ця угода набирає чинності після реєстрації Користувача на Сайті, оскільки така реєстрація розглядається як згода Користувача з умовами цієї Угоди.

6.5. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується законодавство України.

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку