Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 07.03.2022

9

Тема номера


Передаємо автомобіль захисникам України: як оформити і що в обліку

Місцева рада прийняла рішення передати кілька автомобілів комунальної форми власності на потреби захисників України: для місцевої тероборони і для ЗСУ. Як відобразити в обліку установи списання та передачу майна? Які документи необхідно оформити для відповідної передачі?

Документи та коментарi

Благодійна допомога, отримана держорганами і ОМС в умовах воєнного стану: чи треба обліковувати та звітувати (c. 3)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання отримання, використання, обліку та звітності благодійної допомоги» від 05.03.2022 р. № 202)

Людмила Линник
Середній заробіток мобілізованим, добровольцям тероборони: розраховуємо (c. 5)

У період воєнного стану працівники установ можуть бути мобілізовані до лав військових, а хтось може записатися добровольцем у територіальну оборону (ТРО). У таких випадках за працівниками слід зберігати місце роботи та середній заробіток. Як правильно обчислити середній заробіток — розкажемо в статті.

Людмила Балла
Закупівлі в умовах воєнного стану: на що звернути увагу замовникам (c. 10)

Воєнний стан в Україні вніс корективи у всі сфери життєдіяльності. Не стали винятком і публічні закупівлі: наразі цей процес врегульовано постановою КМУ від 28.02.2022 р. № 169 (далі — постанова № 169). Як проводити закупівлі зараз та як завершити закупівлі, розпочаті до зазначеної дати, розкажемо в цій статті.

Людмила Линник

Статтi

Учитель виїхав за кордон: чи можна проводити уроки дистанційно? (c. 16)

Деякі вчителі закладу освіти у зв’язку з воєнним станом виїхали за кордон. Однак наш заклад освіти з 14 березня відновлює роботу в дистанційному режимі викладання. Чи можуть учителі, які виїхали за кордон, проводити дистанційно уроки в Україні?
(Лист МОН від 15.03.2022 р. № 1/3463-22)

Людмила Балла

Зворотний зв'язок

Передаємо автомобіль захисникам України: як оформити і що в обліку (c. 12)

Місцева рада прийняла рішення передати кілька автомобілів комунальної форми власності на потреби захисників України: для місцевої тероборони і для ЗСУ. Як відобразити в обліку установи списання та передачу майна? Які документи необхідно оформити для відповідної передачі?

Любов Крута
Інклюзивні класи в ЗЗСО: встановлюємо доплату директору та заступнику з навчальної роботи (c. 14)

Постановою № 13911 передбачена доплата керівнику закладу освіти, де створено 3 і більше інклюзивних класів (груп), та заступнику керівника з навчальної роботи.
1. Чи можна в закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО) встановити зазначену доплату в повному розмірі відразу двом заступникам керівника з навчальної роботи, в обов’язки яких входить організація інклюзивного навчання (один відповідає за початкові класи, інший — за старші).
2. Чи входить до кількості інклюзивних класів, за які належить доплата, інклюзивна група подовженого дня?

Постанова КМУ «Деякі питання встановлення підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) та доплат за окремі види педагогічної діяльності у державних і комунальних закладах та установах освіти» від 28.12.2021 р. № 1391.
Олена Макарук
Медпрацівники: якщо дія кваліфікаційної категорії закінчується в період воєнного стану (c. 18)

Медична сестра пройшла навчання, але через введення воєнного стану не встигла пройти атестацію та отримати посвідчення про те, що підтверджена вища кваліфікаційна категорія. Як бути?

Алла Головко

Довідкова інформація

Індексація зарплати в березні 2022 року (c. 19)
Алла Головко
Перелік матеріалів, опублікованих у газеті «Бухгалтерія: бюджет» у IV кварталі 2021 року (c. 21)

До відома. Якщо ви не були передплатниками нашого видання в той період, ви все одно можете ознайомитися з цими матеріалами в електронній версії видання, яка дарується кожному передплатникові. Щоб отримати доступ до електронної версії — зверніться до менеджерів за телефоном 0 800 300 395.

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку