Журнали

Документи та коментарi

ЯК МІСЦЕВІЙ РАДІ ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ ТА ВИДАТИ ДОВІДКУ ПРО НАЯВНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (c. 4)

(коментар до наказу Міндоходів «Про затвердження Порядку видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок та її форми» від 17.01.2014 р. № 32)

Ірина Басова
ВНЗ I–II рівнів акредитації також отримають З 1 вересня 2014 року нові типові штати (c. 7)

(коментар до наказу Міносвіти «Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації» від 23.01.2014 р. № 60)

Любов Короленко
ІЗ 2-го НА 3-ій: ЯК ПІДВИЩИТИ РОЗРЯД СЛЮСАРІВ-САНТЕХНІКІВ? (c. 9)

(коментар до листа Мінсоцполітики від 16.12.2013 р. № 550/13/111-13)

Алла Головко

Статтi

Матдоромога студентам: виплачуємо правильно (c. 12)

Питання, пов’язані з наданням оподаткуванням матеріальної допомоги студентам, завжди актуальні. А неоднозначне оподаткування стимулює цікавість ще більше. Зупинимося на аспектах надання та оподаткування матеріальної допомоги, що виплачується студентам навчальним закладом.

Юлія Литовченко
ПОДАТКОВА НАКЛАДНА З ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ: нові правила заповнення (c. 24)

Із 1 березня 2014 року набере чинності новий Порядок заповнення податкової накладної, затверджений наказом Міндоходів від 14.01.2014 р. № 10 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 18.02.2014 р. № 13). Напевно, одними з найбільш поширених операцій бюджетних установ, які пов’язані з необхідністю виписки податкової накладної, є орендні.Тому в цій статті ми розповімо про особливості складання податкових накладних за такими операціями з урахуванням привнесених нововведень.

Наталія Кравец

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку