Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 23.05.2016

20

Тема номера


Працівники з обслуговування: вивчаємо критерії віднесення та нюанси оплати праці

(коментар до постанов КМУ «Про затвердження критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування» від 06.04.2016 р. № 271; «Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році» від 06.04.2016 р. № 268)

Документи та коментарi

Працівники з обслуговування: вивчаємо критерії віднесення та нюанси оплати праці (c. 4)

(коментар до постанов КМУ «Про затвердження критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування» від 06.04.2016 р. № 271; «Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році» від 06.04.2016 р. № 268)

Віта Колісник
Грошова допомога випускникам педагогічних ВНЗ: МОН затвердило Порядок (c. 8)

(коментар до наказу МОН «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю» від 28.03.2016 р. № 343)

Ольга Вітковська
Відповідальність за неоприлюднення відкритих даних: поки що тільки в теорії (c. 9)

(коментар до листа представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 19.04.2016 р. 
№ 11/15-263366.16-1/НД-107)

Оксана Верхогляд

Статтi

Портал «Є-Data»: про найголовніше (c. 12)

Закон про публічні кошти, що був прийнятий минулого року, зобов’язав усіх розпорядників бюджетних коштів оприлюднювати інформацію про їх використання. Але й дотепер велика кількість розпорядників ще мають сумніви щодо того, чи потрібно вносити інформацію про використання бюджетних коштів на портал публічних коштів «Є-Data». Тому сьогодні висвітлимо це питання докладніше.

Анастасія Розлуцкая, Володимир Тарнай, Віктор Мазярчук

Зворотний зв'язок

«Є-Data»: гарячі запитання — точні відповіді (c. 23)

Ми дібрали для вас найбільш часті запитання користувачів порталу «Є-Data» та відповіді на них. Більшість відповідей вже є на офіційному форумі порталу www.forum.e-data.gov.ua, тож радимо використовувати його для пошуку роз’яснень. Також на форумі ви можете поставити свої запитання та оперативно отримати відповіді на них.

Ольга Галицька
Заквітчаймо рідне місто! або Як відобразити в обліку озеленення прилеглої території (c. 24)

Наша установа планує озеленити прилеглу територію. З цією метою закуплено саджанці троянд. Підкажіть, будь ласка, на якому рахунку обліковувати троянди після висадки в ґрунт та за яким КЕКВ проводити видатки?

Любов Крута
Оплата хвороби сторожа (підсумований облік робочого часу) (c. 27)

​Підкажіть, які особливості є в нарахуванні лікарняних для працівників, яким встановлений підсумовуваний облік робочого часу. Зокрема, у нас сторож працює позмінно доба/дві. Він надав листок непрацездатності про те, що хворів з 3 по 14 березня (12 к. дн.). На період хвороби за графіком роботи припадають його 4 зміни, що складає 96 робочих годин. За розрахунковий період (березень 2015 року – лютий 2016 року) йому нарахована зарплата в сумі 18600,00 грн. Інших виплат не було. Пропущених через одну з чотирьох поважних причин календарних днів — 10 (підстава — неоплачувана відпустка «за сімейними обставинами» з 8 по 17 червня 2015 року). Страховий стаж — більше 8 років.

Світлана Димитренко
Тренер-викладач з боксу має звання «майстер спорту» з кікбоксингу: чи буде надбавка? (c. 29)

​Чи вірно встановлено надбавку в розмірі 10 % посадового окладу тренеру-викладачу за наявність у нього звання «майстер спорту України» з кікбоксингу, якщо він працює на посаді тренера-викладача з боксу у спеціалізованій спортивній школі олімпійського резерву з боксу? Чи має значення, з якого виду спорту отримав тренер спортивне звання?

Оксана Левченко
Стипендія студентам, батьки яких є учасниками АТО: чи є особливості (c. 30)

В якому розмірі призначається соціальна стипендія студентам, батьки яких є учасниками АТО?

Людмила Кунгурцева
Навантаження керівника гуртка ПТНЗ (c. 30)

​Яке тижневе педагогічне навантаження керівника гуртка (хореографії) професійно-технічного навчального закладу?

Світлана Меренкова
Сирота виходить заміж: що з матеріальним забезпеченням (c. 31)

​Студентка перебуває на повному державному утриманні, отримує соціальну стипендію та компенсацію на продукти харчування. Вона навчається на останньому курсі. При випуску вона повинна отримати допомогу при працевлаштуванні чи допомогу при продовженні навчання та комплект одягу та взуття.

Проте в квітні 2016 року вона одружилася та змінює прізвище. Чи має вона право на вищезазначені виплати?

Людмила Кунгурцева
З 01.05.2016 р. керівні працівники Центру СССДМ більше не держслужбовці: як бути з оплатою праці (c. 32)

​З травня 2016 року згідно з новим Законом про держслужбу директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, а також головний бухгалтер не є держслужбовцями. Згідно з яким документом нараховувати їм заробітну плату?

Світлана Коновал

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку