Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 20.11.2017
43

Тема номера


Державна допомога суб’єктам господарювання: стисло про головне

02.08.2017 р. набрав чинності Закон про державну допомогу суб’єктам господарювання. В цій статті пропонуємо розглянути його основні положення.

Статтi

Відновлення касових видатків: від документів до обліку (c. 4)

Бюджетні установи іноді стикаються з ситуацією, коли сплачені ними кошти повертаються назад від контрагента або їм відшкодовуються. Тоді слід скласти документи для відновлення касових видатків. А в залежності від того, видатки якого фонду відновлюються — загального чи спеціального, якого бюджетного періоду, залежить не тільки їх облік, а і право розпоряджатися отриманими коштами. Тому пропонуємо розібратися з усіма нюансами у цій статті.

Державна допомога суб’єктам господарювання: стисло про головне (c. 9)

02.08.2017 р. набрав чинності Закон про державну допомогу суб’єктам господарювання. В цій статті пропонуємо розглянути його основні положення.

Зміни до класифікатора професій: що чекає на медиків? (c. 15)

Нещодавніми змінами до Класифікатора професій скасовано значну частину професійних назв робіт медичних працівників. Одночасно передбачено введення нових назв. Як це вплине на умови оплати праці працівників, назви посад яких змінено? Якими мають бути дії кадровиків закладів? На ці запитання надамо відповідь в статті.

Зворотний зв'язок

Запит про публічну інформацію (про зарплату працівників установи): чи надавати відповідь? (c. 19)

Нещодавно ми отримали запит з вимогою надати інформацію про розмір премій працівників нашої установи за певний час. Чи правомірно надавати відповідь на такий запит? Якщо так, то чи правильно вказувати розмір зарплати по кожному працівнику? Чи є це конфіденційною інформацією про особу і чи необхідна згода працівника на надання такої інформації?

Навчання працівників: обираємо КЕКВ (c. 23)

За яким КЕКВ (2240 чи 2282) слід проводити оплату послуг з навчання працівників (завгоспів тощо) з відривом від виробництва та з перевірки їх знань (з правил технічної експлуатації теплових установок та мереж, правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону тощо)?

Підвищення окладу за наявність кваліфікаційної категорії у разі призначення на керівну посаду (c. 24)

Завідувач амбулаторії призначена на посаду головного лікаря центру ПМСД. Як правильно підвищувати їй посадовий оклад за наявність кваліфікаційної категорії? Чи поширюється на цей випадок п.п. 3 п.п. 2.4.1 Умов № 308/519?

Директор навчально-реабілітаційного центру: які умови оплати праці? (c. 26)

Який тарифний розряд слід встановити директору навчально-реабілітаційного центру?

Довідкова інформація

Адресна грошова допомога випускникам педвузів: КЕКВ, бухоблік, оподаткування (c. 28)

На виконання наказу МОН від 09.11.2017 р. № 1461 ВНЗ, що підпорядковуються МОН, повинні виплатити одноразову адресну допомогу випускникам, які навчалися за держзамовленням, здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менше трьох років договір про роботу на посадах педагогічних працівників у школах і ПТУЗ (далі — допомога). У цій консультації нагадаємо основні моменти, пов’язані з її виплатою.

Бухоблік періодики: двома словами (c. 29)

Детально всі нюанси бухобліку періодичних видань ми розглядали у газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 27/2017, с. 25. З того часу змін в цьому питанні не відбувалось. Але у розпал передплатної кампанії хочемо вам коротко нагадати порядок обліку періодичних видань.

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
27.01.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІV квартал 2019 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна) за ІV кв

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна) за ІV квартал 2019 р

28.01.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2019 року (гірничими підприємствами)

29.01.20

Транспортний податок за ІV квартал 2019 року

Податок на нерухоме майно за ІV квартал 2019 року

30.01.20

Авансовий внесок з туристичного збору за січень 2020 року (платниками, які сплачують туристичний збі

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку