Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 02.05.2016
17-18

Тема номера


З 1 травня підвищено посадові оклади за ЄТС та окремим бюджетникам

(коментар до постанови КМУ «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 06.04.2016 р. № 288)

Документи та коментарi

З 1 травня підвищено посадові оклади за ЄТС та окремим бюджетникам (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 06.04.2016 р. № 288)

Методрекомендації для реєстрації зобов’язань: документ для Казначейства, а використовують його розпорядники бюджетних коштів (c. 7)

(коментар до наказу ДКСУ «Про внесення змін до наказу Державної казначейської служби України від 29.04.2013 № 68» від 15.04.2016 р. № 116)

Зворотний зв'язок

З 1 травня підвищено мінзарплату та прожитковий мінімум: вивчаємо наслідки (c. 8)

​З 1 травня 2016 року підвищено розіри мінзарплати та прожиткового мінімуму. На які виплати та розрахунки це вплине?

Вартість закупівлі більше ніж 3 тисячі гривень? Ласкаво просимо до електронної системи! (c. 10)

​З якої суми бюджетні установи повинні проводити електронні закупівлі в системі «Рrozorro»? Чи обов’язково це робити усім бюджетним установам?

Індексація стипендій за травень 2016 року (c. 12)

​Який порядок нарахування індексації стипендії учням ПТНЗ і студентам ВНЗ у травні 2016 року?

Маленькими кроками до великої мети, або Проект реконструкції один, а КЕКВ — різні (c. 21)

У 2015 році обласна гімназія замовила проект кошторисної документації з реконструкції котельні, що, крім іншого, включає заміну газових котлів на твердопаливні. Цього року вища за рівнем організація запропонувала придбати більш сучасні котли, ніж ті, що планувались. У зв’язку з цим виділених в 2016 році коштів вистачить лише на придбання обладнання та коригування проектно-кошторисної документації — власне роботи будуть здійснюватися в наступному році. За яким КЕКВ проводити ці витрати?

Кваліфікаційна категорія медсестри та «дитяча» відпустка (c. 23)

​В період перебування медсестри у відпустці для догляду за дитиною в неї закінчився термін дії кваліфікаційної категорії. Який посадовий оклад їй слід встановити, коли вона вийде з такої відпустки?

Графік роботи керівника гуртка ДНЗ (c. 24)

​Як грамотно скласти навчальне навантаження керівника гуртка з образотворчої діяльності в дошкільному навчальному закладі (18 годин на ставку), зважаючи на специфіку занять з дітьми дошкільного віку (коротка тривалість занять — по 15, 20, 25 хвилин), адже на 20 занять на тиждень припадає лише 9,5 годин безпосередньої роботи з дітьми?

Допомога фізособі за рахунок бюджетних коштів: ПДФО та ВЗ не буде (c. 27)

​Чи підлягає оподаткуванню ПДФО допомога у вигляді вартості автомобіля, наданого багатодітній сім’ї органом місцевого самоврядування (сільською, селищною, міською радою)?

Тренер-викладач своєчасно не пройшов атестацію: що робити? (c. 28)

​Тренер-викладач має вищу категорію. Без поважних причин він не проатестувався після закінчення чотирьохрічного терміну. Як тепер нараховувати йому зарплату: виходячи з вищої категорії чи на рівні спеціаліста?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку