Журнали

Статтi

Реформа бухобліку: запитує вся Україна — відповідає Мінфін (c. 15)

Вже півроку діють нові нормативно-правові акти з бухобліку в державному секторі. І весь цей час з різних куточків країни до редакції газети «Бухгалтерія: бюджет» надходять запитання щодо застосування змінених правил. Частину типових запитань ми вже висвітлили на сторінках нашого видання, але серед них є такі, що чіткої відповіді у нормативці не містять. З такими запитаннями «із зірочкою» ми і звернулися до директора Департаменту прогнозування доходів бюджету і методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України Романюка Юрія Петровича. Його відповіді на ваші запитання читайте у цій статті.

Зворотний зв'язок

Ремонту кожної вулиці — окремий код закупівлі: пояснює Мінекономрозвитку (c. 22)

Наша селищна рада запланувала видатки в сумі 950 тис. грн на проведення ремонту доріг (за КЕКВ 2240). Ми хотіли провести поточний (ямковий) ремонт одразу на декількох вулицях та укласти договори із дорожньою службою без проведення закупівель. Але Казначейство наполягає, що це один предмет закупівлі, тому потрібно проводити відкриті торги. Чи правильно це?

Плата за землю через каси сільських (селищних) рад за квитанціями (c. 25)

Чи надається сільськими (селищними) радами до контролюючого органу інформація про суми плати за землю, прийняті від громадян через каси сільських (селищних) рад за квитанціями, та як в інтегрованих картках платників податків здійснюється облік цих коштів?

з 26.05.2017 р. Рішення про преміювання заступників сільських (селищних і міських) голів приймає голова (c. 26)

У зв’язку з набранням чинності постановою КМУ № 353 просимо надати роз’яснення: хто тепер приймає рішення щодо преміювання заступників сільських, селищних і міських голів?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за листопад 2019 року

Довідку про використані РК за листопад 2019 року

16.12.19

Заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування з І кварталу 2020 року та розрахунок доходу за

20.12.19

Податкову декларацію з ПДВ за листопад 2019 року (платниками, у яких податковий період дорівнює кале

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку