Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 26.06.2017
24

Тема номера


Статтi

Реформа бухобліку: запитує вся Україна — відповідає Мінфін (c. 15)

Вже півроку діють нові нормативно-правові акти з бухобліку в державному секторі. І весь цей час з різних куточків країни до редакції газети «Бухгалтерія: бюджет» надходять запитання щодо застосування змінених правил. Частину типових запитань ми вже висвітлили на сторінках нашого видання, але серед них є такі, що чіткої відповіді у нормативці не містять. З такими запитаннями «із зірочкою» ми і звернулися до директора Департаменту прогнозування доходів бюджету і методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України Романюка Юрія Петровича. Його відповіді на ваші запитання читайте у цій статті.

Зворотний зв'язок

Ремонту кожної вулиці — окремий код закупівлі: пояснює Мінекономрозвитку (c. 22)

Наша селищна рада запланувала видатки в сумі 950 тис. грн на проведення ремонту доріг (за КЕКВ 2240). Ми хотіли провести поточний (ямковий) ремонт одразу на декількох вулицях та укласти договори із дорожньою службою без проведення закупівель. Але Казначейство наполягає, що це один предмет закупівлі, тому потрібно проводити відкриті торги. Чи правильно це?

Плата за землю через каси сільських (селищних) рад за квитанціями (c. 25)

Чи надається сільськими (селищними) радами до контролюючого органу інформація про суми плати за землю, прийняті від громадян через каси сільських (селищних) рад за квитанціями, та як в інтегрованих картках платників податків здійснюється облік цих коштів?

з 26.05.2017 р. Рішення про преміювання заступників сільських (селищних і міських) голів приймає голова (c. 26)

У зв’язку з набранням чинності постановою КМУ № 353 просимо надати роз’яснення: хто тепер приймає рішення щодо преміювання заступників сільських, селищних і міських голів?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку