(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268» від 30.04.2024 № 484)
Тема номера
(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268» від 30.04.2024 № 484)
Експрес-відповіді
Документи та коментарi
(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268» від 30.04.2024 № 484)
Алла ГоловкоЗворотний зв'язок
Відділ освіти планує закупити морозиво для садочків та шкіл міста в межах святкування Міжнародного дня захисту дітей (1 червня). Чи можливо це? За яким КЕКВ здійснити закупівлю і як правильно списати морозиво?
Альона КісєльоваВище професійне училище здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій «Адміністратор», «Оператор комп’ютерного набору», «Фотограф (фотороботи)», «Перукар (перукар-модельєр)», «Манікюрник», «Педикюрник», «Візажист», «Кравець», «Закрійник», «Вишивальник» та фахових молодших бакалаврів зі спеціальностей «Технології легкої промисловості», «Дизайн».
Училище має обладнані лабораторії для виконання лабораторних та практичних робіт, передбачених навчальними планами із програмами зі спеціальних, загально-технічних дисциплін. Обсяг робіт у цьому навчальному році становить 3604 годин («Кравець» — 1549 годин, «Перукар» — 1898 годин, «Фотограф» — 157 годин).
Яка максимальна численність штатних одиниць посади лаборанта може бути передбачена штатним розписом закладу?
Довідкова інформація
Питання оплати праці завжди актуальні. Тому в цьому матеріалі розглянемо декілька ситуацій, пов’язаних із зарплатними питаннями педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (ЗФПО), з урахуванням роз’яснень МОН.
Алла ГоловкоДодатковi матерiали
ГУ ДПС у Харківській області
Додаток до матеріалу:
Міністерство економіки України
Додаток до матеріалу:
ГУ ДПС у Запорізькій області
Додаток до матеріалу:
Міністерство економіки України
Додаток до матеріалу:
Міністерство охорони здоров’я
Додаток до матеріалу:
Міністерство освіти і науки України
Додаток до матеріалу:
Архiв номерiв
На цьому тижні
подій немає
Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, з будь-якою метою можливе тільки за умови дотримання норм чинного законодавства і з дозволу редакції сайту. У разі використання на сторінках інтернет-видань матеріалів з будь-якого розділу сайту обов'язкове пряме гіперпосилання, відкрите для пошукових систем, яка повинна бути розміщена в першому абзаці матеріалу, незалежно від повного або часткового використання матеріалу. Також необхідно вказати автора статті і внизу — посилання на джерело.
Порушення цих умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності та права на інформацію, які захищені законом.