Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 13.02.2017

6

Тема номера


Звіт про укладені договори: коли потрібно оприлюднювати на «Рrozorro»?

​Чи потрібно оприлюднювати на веб-порталі «Рrozorro» звіт про укладені договори, якщо протягом року планується придбання за 3 договорами одного і того ж самого товару на суму 70 тис. грн? Як виправити помилку у вже оприлюдненому звіті?

Статтi

Стипендії у ПТНЗ-2017: нові розміри, нові умови отримання (c. 4)

Початок 2017 року ознаменувався не тільки реформою в оплаті праці, а й кардинальними змінами в порядку призначення та виплати стипендій. Зміни торкнулися усіх категорій навчальних закладів та усіх стипендіатів. Оскільки всі навчальні заклади в одному матеріалі не охопити, сьогодні поговоримо про порядок та особливості призначення стипендій учням ПТНЗ. Про особливості виплати стипендій у ВНЗ розповімо в одному з наступних номерів нашої газети.

Віта Колісник
Відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень: хто, як та коли (c. 9)

​Депутат місцевої ради здійснює свої повноваження, не пориваючи з виробничою або службовою діяльністю. Звісно, оскільки на «двох стільцях» одночасно не всидиш, законодавством передбачені певні гарантії, зокрема, збереження середнього заробітку на час його відсутності на робочому місці в зв’язку з депутатською діяльністю. За чий кошт повинні здійснюватися такі та інші «депутатські» витрати: роботодавця чи місцевого бюджету? Давайте розберемося.

Людмила Линник

Зворотний зв'язок

Звільнення головбуха: особливості передачі справ (c. 22)

​Головний бухгалтер нашої установи звільняється за власним бажанням. Як оформити передачу документів, якщо справи приймає його заступник? А якщо інша особа?

Любов Крута
Звіт про укладені договори: коли потрібно оприлюднювати на «Рrozorro»? (c. 27)

​Чи потрібно оприлюднювати на веб-порталі «Рrozorro» звіт про укладені договори, якщо протягом року планується придбання за 3 договорами одного і того ж самого товару на суму 70 тис. грн? Як виправити помилку у вже оприлюдненому звіті?

Оксана Верхогляд
Закупівля природного газу — 2017: що потрібно знати (c. 28)

У кошторисі установи на 2017 рік заплановано кошти на придбання природного газу в сумі 680 тис. грн. З них передбачається оплатити опалювання 3 окремих приміщень за різними адресами. Вища за рівнем організація наполягає, що ми повинні проводити відкриті торги на придбання газу. Чи дійсно це так? Можливо, слід укласти 3 прямі договори на закупівлю газу? Чи обов’язкова наявність ліцензії для постачальників природного газу?

Оксана Верхогляд
Специфічні рідини для авто: відображаємо в обліку (c. 30)

Наша установа (неплатник ПДВ) замінила на СТО рідину для охолодження двигуна (антифриз) автомобіля. Вартість робіт склала 300 грн (з ПДВ), включаючи вартість антифризу. Також придбано 5 л омивача для скла вартістю 100 грн (з ПДВ) і передано водію для використання. Як відобразити ці операції в обліку? Чи є для омивача для скла норми витрат?

Любов Крута
Нова особова картка держслужбовця в ОМС не застосовується (c. 32)

Чи застосовується нова форма особової картки державного службовця для посадових осіб місцевого самоврядування? Чи правомірна вимога РДА про надання всіх особових карток посадових осіб ОМС в РДА?

Людмила Линник

Додатковi матерiали

Деякі питання стипендіального забезпечення (c. 13)

Постанова від 28 грудня 2016 року № 1050 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 25.01.2017 р. № 32 (зміни та доповнення виділено напівжирним курсивом. — Прим. ред.))

 

Кабінет Міністрів України
Щодо джерел відшкодування середнього заробітку (c. 21)

Лист від 5 серпня 2016 року № 31-08040-02-10/22829

Міністерство фінансів України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку