Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 13.02.2017
6

Тема номера


Стипендії у ПТНЗ-2017: нові розміри, нові умови отримання

Початок 2017 року ознаменувався не тільки реформою в оплаті праці, а й кардинальними змінами в порядку призначення та виплати стипендій. Зміни торкнулися усіх категорій навчальних закладів та усіх стипендіатів. Оскільки всі навчальні заклади в одному матеріалі не охопити, сьогодні поговоримо про порядок та особливості призначення стипендій учням ПТНЗ. Про особливості виплати стипендій у ВНЗ розповімо в одному з наступних номерів нашої газети.

Статтi

Стипендії у ПТНЗ-2017: нові розміри, нові умови отримання (c. 4)

Початок 2017 року ознаменувався не тільки реформою в оплаті праці, а й кардинальними змінами в порядку призначення та виплати стипендій. Зміни торкнулися усіх категорій навчальних закладів та усіх стипендіатів. Оскільки всі навчальні заклади в одному матеріалі не охопити, сьогодні поговоримо про порядок та особливості призначення стипендій учням ПТНЗ. Про особливості виплати стипендій у ВНЗ розповімо в одному з наступних номерів нашої газети.

Відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень: хто, як та коли (c. 9)

​Депутат місцевої ради здійснює свої повноваження, не пориваючи з виробничою або службовою діяльністю. Звісно, оскільки на «двох стільцях» одночасно не всидиш, законодавством передбачені певні гарантії, зокрема, збереження середнього заробітку на час його відсутності на робочому місці в зв’язку з депутатською діяльністю. За чий кошт повинні здійснюватися такі та інші «депутатські» витрати: роботодавця чи місцевого бюджету? Давайте розберемося.

Зворотний зв'язок

Звільнення головбуха: особливості передачі справ (c. 22)

​Головний бухгалтер нашої установи звільняється за власним бажанням. Як оформити передачу документів, якщо справи приймає його заступник? А якщо інша особа?

Звіт про укладені договори: коли потрібно оприлюднювати на «Рrozorro»? (c. 27)

​Чи потрібно оприлюднювати на веб-порталі «Рrozorro» звіт про укладені договори, якщо протягом року планується придбання за 3 договорами одного і того ж самого товару на суму 70 тис. грн? Як виправити помилку у вже оприлюдненому звіті?

Закупівля природного газу — 2017: що потрібно знати (c. 28)

У кошторисі установи на 2017 рік заплановано кошти на придбання природного газу в сумі 680 тис. грн. З них передбачається оплатити опалювання 3 окремих приміщень за різними адресами. Вища за рівнем організація наполягає, що ми повинні проводити відкриті торги на придбання газу. Чи дійсно це так? Можливо, слід укласти 3 прямі договори на закупівлю газу? Чи обов’язкова наявність ліцензії для постачальників природного газу?

Специфічні рідини для авто: відображаємо в обліку (c. 30)

Наша установа (неплатник ПДВ) замінила на СТО рідину для охолодження двигуна (антифриз) автомобіля. Вартість робіт склала 300 грн (з ПДВ), включаючи вартість антифризу. Також придбано 5 л омивача для скла вартістю 100 грн (з ПДВ) і передано водію для використання. Як відобразити ці операції в обліку? Чи є для омивача для скла норми витрат?

Нова особова картка держслужбовця в ОМС не застосовується (c. 32)

Чи застосовується нова форма особової картки державного службовця для посадових осіб місцевого самоврядування? Чи правомірна вимога РДА про надання всіх особових карток посадових осіб ОМС в РДА?

Додатковi матерiали

Деякі питання стипендіального забезпечення (c. 13)

Постанова від 28 грудня 2016 року № 1050 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 25.01.2017 р. № 32 (зміни та доповнення виділено напівжирним курсивом. — Прим. ред.))

 

Щодо джерел відшкодування середнього заробітку (c. 21)

Лист від 5 серпня 2016 року № 31-08040-02-10/22829

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
27.01.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІV квартал 2019 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна) за ІV кв

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна) за ІV квартал 2019 р

28.01.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2019 року (гірничими підприємствами)

29.01.20

Транспортний податок за ІV квартал 2019 року

Податок на нерухоме майно за ІV квартал 2019 року

30.01.20

Авансовий внесок з туристичного збору за січень 2020 року (платниками, які сплачують туристичний збі

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку