Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 06.06.2016
21

Тема номера


Держслужбовці: нові умови оплати праці у 2016 році

(коментар до постанов КМУ від 06.04.2016 р. № 292; від 25.03.2016 р. № 229; від 06.04.2016 р. № 289)

Документи та коментарi

Оновлено Інструкцію з ЄСВ: аналізуємо зміни (c. 4)

(коментар до наказу МФУ «Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 28.03.2016 р. № 393)

Індивідуальне навчання: вивчаємо нове положення (c. 6)

(коментар до наказу МОН «Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах» від 12.01.2016 р. № 8)

Держслужбовці: нові умови оплати праці у 2016 році (c. 9)

(коментар до постанов КМУ від 06.04.2016 р. № 292; від 25.03.2016 р. № 229; від 06.04.2016 р. № 289)

МОЗ про статус штатних нормативів медзакладів: наказ № 33 — рекомендація! (c. 12)

(коментар до наказу МОЗ ««Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.02.2000 № 33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я» від 11.05. 2016 р. № 427)

РРО для бюджетників: рекомендації фіскалів невтішні (c. 19)

(коментар до листа ДФСУ від 11.04.2016 р. № 8020/6/99-99-22-03-07-15)

Зворотний зв'язок

Вручаємо документи про освіту, медалі та подарунки випускникам: що в обліку? (c. 22)

​Ми — управління освіти. У зв’язку із закінченням навчального року виникло запитання: як відображати в обліку видані випускникам шкіл документи про освіту (додатки до них), медалі за успіхи у навчанні, а також пам’ятні подарунки (наручні годинники)?

Земельний податок у бюджетників-орендодавців: коли враховують прибудинкову територію? (c. 25)

Наш Центр ПМСД має пільгу із земельного податку. При цьому ми здаємо в оренду приміщення площею 12,5 кв. м. Площа земельної ділянки — 20607 кв. м, площа будівлі — 1180,4 кв. м. Яку площу необхідно взяти до уваги при обчисленні земельного податку? Чи слід розраховувати цю площу з урахуванням прибудинкової території?

Надбавка «за якість» + надбавка за досягнення в праці: чи можна виплачувати одночасно? (c. 26)

Чи можна виплачувати одночасно одному працівнику спортшколи надбавку за високі досягнення у праці та надбавку за забезпечення високоякісного навчально-тренувального процесу? Скільки відсотків в сумі можуть складати обидві надбавки: 50 чи 100?

Мобілізований залишається служити за контрактом — розраховуйте нову середньоденну зарплату (c. 27)

Мобілізований працівник після закінчення року служби за призовом під час мобілізації залишився служити в армії за контрактом. При цьому на роботу він не виходив, але надав копію контракту від 22.04.2016 р. На підставі контракту ми видали новий наказ про збереження місця і заробітку більше року на підставі ч. 4 ст. 119 КЗпП1. Йому потрібно розраховувати нову середню зарплату чи продовжувати платити за тією ж середньою, яку розрахували ще при вибутті за мобілізацією?

У ДНЗ є групи з особливими дітьми: чи звільняються батьки від плати за харчування (c. 28)

​У ДНЗ є групи дітей з вадами (зору, мови), інвалідності немає. Чи повинні батьки платити за харчування таких дітей?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
20.09.19

Податкову декларацію з ПДВ за серпень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2019 року

Декларацію з акцизного податку за серпень 2019 року

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 41 до Податкової

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку