Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 06.12.2021

45

Тема номера


Кошторисні новації: вивчаємо разом

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від 17.11.2021 р. № 1192)

Документи та коментарi

Кошторисні новації: вивчаємо разом (c. 6)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від 17.11.2021 р. № 1192)

Любов Крута
Списання багатоквартирного будинку: головну роль перекладено на балансоутримувача. Вивчаємо зміни до Порядку № 301 (c. 9)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 301» від 10.11.2021 р. № 1178)

Людмила Линник

Статтi

Продовження дії договору оренди майна: розглядаємо нюанси (c. 12)

Одне з питань, яке постає наприкінці року, — це продовження договорів оренди. Враховуючи, що орендне законодавство змінилося в минулому році, питань з цього приводу вистачає. Тому в цьому матеріалі розглянемо деякі з них.

Людмила Линник
Виплати на межі років: розглядаємо цікаві питання (c. 16)

Як відомо, установи мають право брати бюджетні зобов’язання витрачати бюджетні кошти на цілі та в межах, установлених затвердженими кошторисами, а кошторис складають на один бюджетний період — календарний рік. Тому в кінці року в передплатників зазвичай виникають питання щодо відпускних, лікарняних та інших виплат на межі років. Давайте з ними розберемося.

(лист ДАСУ від 08.11.2018 р. № 25-14/554)

Алла Головко
Публічні закупівлі: завершуємо рік поточний, готуємось до нового (c. 20)

Цей рік виявився багатим на закупівельні події. Змін зазнали вимоги до оприлюднення інформації, визначення предмета закупівлі, а також порядок здійснення карантинних закупівель. «Поштормило» і ціни на енергоносії, що підвищило увагу до укладання додаткових угод до договорів у частині підвищення ціни за одиницю товару. Попереду ще один важливий етап — остаточний перехід від тендерних комітетів (ТК) до уповноважених осіб (УО). Про всі ці зміни ми оперативно інформували наших читачів. А зараз пропонуємо підбити закупівельні підсумки поточного року та підготуватись до роботи в нових умовах. Подробиці — у статті.

Людмила Линник

Зворотний зв'язок

Прострочені медикаменти: що необхідно знати бухгалтеру (c. 26)

У процесі інвентаризації в закладі освіти виявлено прострочені медикаменти. Чи можливо списати медикаменти, якщо збіг їх термін придатності? Як відобразити дану операцію в обліку?

Олександр Гендін
Придбаваємо новорічний декор: особливості святкового обліку (c. 29)

Наша установа готується до святкування Нового року — придбаває ялинку, прикраси та інший новорічний декор. Як правильно відобразити в обліку?

Олександр Гендін

Додатковi матерiали

Щодо оплати відпусток (c. 19)

Державна аудиторська служба України

Лист від 08.11.2018 р. № 25-14/554 (витяг)

Додаток до матерiалу:

Державна аудиторська служба України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку