Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 15.10.2018

39

Тема номера


Зміни в умовах оплати праці голів місцевих держадміністрацій та їх заступників: деякі — очікувані, а деякі — несподівані

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 304» від 12.09.2018 р. № 784)

Документи та коментарi

Зміни в умовах оплати праці голів місцевих держадміністрацій та їх заступників: деякі — очікувані, а деякі — несподівані (c. 7)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 304» від 12.09.2018 р. № 784)

Людмила Линник, Алла Головко
Преміювання в сільських, селищних та міських радах: є уточнення (c. 11)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 03.10.2018 р. № 791)

Алла Головко
Оновлено типові форми договорів оренди державного майна: вивчаємо зміни (c. 12)

(коментар до наказу ФДМУ «Про внесення змін до Типових договорів оренди» від 27.08.2018 р. № 1113)

Людмила Линник

Зворотний зв'язок

Обліковуємо виплати працівнику за перебування на військових зборах (c. 22)

Працівника викликали на навчальні військові збори з 17 по 28 вересня 2018 року. У зв’язку з цим йому було виплачено середній заробіток за цей період. Компенсація середнього заробітку від військкомату надійшла в жовтні. Як відобразити в обліку розрахунки з працівником і військкоматом?

Алла Головко, Любов Крута
Індексація зарплати голів місцевих держадміністрацій та їх заступників в жовтні 2018 року (c. 27)
Жанна Лаврентьєва ,
Обласний будинок дитини: умови оплати праці музичного керівника (c. 28)

В нашому комунальному закладі «Спеціалізований обласний будинок дитини», крім медичних працівників, працюють і педагогічні працівники, зокрема, музичний керівник. Підкажіть, будь ласка, як встановити тарифний розряд музичному керівнику, який має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «вихователь-методист»? В додатку 6 до наказу МОН від 26.09.2005 р. № 557 такої посади ми не знайшли.

Світлана Меренкова

Довідкова інформація

«Очевидне неймовірне»: неймовірне фіскальне бачення очевидних норм законодавства щодо нарахування пені (c. 30)

Приводом для написання матеріалу стала чергова порція фіскального креативу. Ми вже давно звикли, що норми податкового законодавства, які, здавалося б, викладені чітко та ясно, в устах фіскалів набувають дивних форм. Іноді здається, що податківці бачать те, що написано у ПКУ, через криве дзеркало, адже сумлінно цитують певні норми, але роблять при цьому кардинально протилежні висновки. Скажене прагнення фіскалів поповнити бюджет штовхає їх не лише до «оригінального» трактування норм законодавства, але ж і до їх відвертого пересмикування. Наразі «під прицілом» правила нарахування пені при самостійному визначенні платником податків (податковим агентом) податкового зобов’язання. Давайте ж разом виплутуватися з липкого павутиння фіскального креативу.

Євгенія Нікітіна

Документи напохваті

Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності (c. 15)

Затверджено наказом ФДМУ від 23.08.2000 р. № 1774 (зі змінами та доповненнями, останні з яких внесено наказом ФДМУ від 27.08.2018 р. № 1113)

Фонд державного майна України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку