Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 10.04.2017
14

Тема номера


Виплати дітям-сиротам після закінчення навчання, або Як школи-інтернати стали заручниками ситуації

На календарі — весна! Незабаром у всіх школах пролунає «останній дзвоник» і вчорашні школярі ввійдуть у доросле життя. Для шкіл-інтернатів це подвійний клопіт. Адже законодавство зобов’язує їх виплатити випускникам-сиротам, зокрема, грошову допомогу. А з цим якраз і виникають великі проблеми: фактично школи-інтернати перебувають між двох вогнів — МОН і судами, які в цьому питанні займають кардинально протилежні позиції. Чому так і чи є вихід із ситуації, що склалася, розповімо в цій статті.

Статтi

Виплати дітям-сиротам після закінчення навчання, або Як школи-інтернати стали заручниками ситуації (c. 11)

На календарі — весна! Незабаром у всіх школах пролунає «останній дзвоник» і вчорашні школярі ввійдуть у доросле життя. Для шкіл-інтернатів це подвійний клопіт. Адже законодавство зобов’язує їх виплатити випускникам-сиротам, зокрема, грошову допомогу. А з цим якраз і виникають великі проблеми: фактично школи-інтернати перебувають між двох вогнів — МОН і судами, які в цьому питанні займають кардинально протилежні позиції. Чому так і чи є вихід із ситуації, що склалася, розповімо в цій статті.

Зворотний зв'язок

Місцеві програми допомоги соціально незахищеним громадянам: від затвердження до оподаткування (c. 18)

Чи може місцева рада надати матеріальну (грошову) допомогу жителям своєї громади? Чи потрібно обкладати таку допомогу податком на доходи фізичних осіб та, відповідно, військовий збором?

Навесні пора впорядкувати територію населених пунктів: хто профінансує? (c. 21)

На території селища потрібно обрізати верхівки старих дерев через те, що при падінні вони можуть наробити шкоди, в тому числі й біля будівлі селищної ради. Хочемо запросити спеціальну бригаду, яка надасть такі послуги. За яким КФК — «Управління» чи «Благоустрій» — ми можемо оплатити цю роботу?

Оренда автомобіля місцевою радою у працівника: тонкощі (c. 23)

Місцева рада хоче орендувати авто у свого працівника за договором оренди. Цей договір обов’язково посвідчують нотаріально. Посадові особи місцевого самоврядування не вправі вчиняти нотаріальні дії на ім'я і від імені даного виконавчого комітету. Чи можна у таких випадках нотаріальні дії вчинити у будь-якій державній нотаріальній конторі, у приватного нотаріуса чи у виконавчому комітеті іншої сільської, селищної, міської ради? Хто має нести такі витрати?

Посадова особа ОМС за строковим трудовим договором: чи є відмінності в оплаті праці? (c. 26)

Які гарантії передбачені особі, яку прийнято на службу в ОМС за строковим трудовим договором (контрактом) на час знаходження основного працівника у відпустці по догляду за дитиною? Чи є якісь обмеження щодо виплати їй надбавок за ранг та за вислугу років (стаж служби в ОМС 12 років; 13 ранг посадової особи ОМС)?

Служба в ОМС: чи зберігається ранг держслужбовця? (c. 29)

01.04.2016 р. до селищної ради з центру зайнятості прийнято дві особи на посади, що відносяться до сьомої категорії посад в ОМС (за якими передбачені 13–15 ранги). Перша особа мала 9 ранг державного службовця в межах п’ятої категорії посад держслужби та призначалась на посаду з випробуванням, а друга — 9 ранг в межах п’ятої категорії посад в ОМС. Які ранги слід було присвоїти зазначеним працівникам?

Медпрацівник на курсах: чи зберігати середню зарплату за сумісництвом? (c. 30)

Медичних працівників центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги відправляють на курси підвищення кваліфікації за основним місцем роботи. Зазначені працівники також працюють за сумісництвом в цьому ж закладі. Чи потрібно зберігати середню зарплату за внутрішнім сумісництвом, якщо за основною посадою працівник є фельдшером, а за сумісництвом він займає посаду:

-  сестри медичної, тобто медичного працівника;

-  реєстратора медичного (чи опалювача), тобто не медичного працівника?

Статистичний звіт № 1-торги: у 2017 році подавати не потрібно (c. 31)

Чи потрібно подавати до органів статистики форму державного статистичного спостереження № 1-торги «Звіт про здійснення державних закупівель» за І квартал 2017 року? Як можна її скласти за результатами проведення публічних закупівель?

Несвоєчасне подання звіту з ЄСВ: за яким КЕКВ сплачувати штраф? (c. 32)

Накладено штраф за несвоєчасне подання звіту з ЄСВ. За яким КЕКВ його оплачувати та як відобразити в бухобліку?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку