Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 05.12.2016
45

Тема номера


З 1 грудня підвищено оклади за ЄТС, робітників держорганів та ОМС: вивчаємо зміни

​(коментар до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 23.11.2016 р. № 840)

Документи та коментарi

З 1 грудня підвищено оклади за ЄТС, робітників держорганів та ОМС: вивчаємо зміни (c. 4)

​(коментар до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 23.11.2016 р. № 840)

Статтi

Справедлива вартість основних засобів: як визначати? (c. 6)

​Бухгалтери і раніше стикалися з проблемою: як визначати справедливу вартість основних засобів (ОЗ). З введенням нацстандартів вона стала більш актуальною — термін «справедлива вартість» часто зустрічається в НС 121. Зокрема, його застосовують з метою визначення первісної вартості при визнанні ОЗ та їх переоцінки. Однак чітких приписів, як визначити справедливу вартість активу, немає. Як бути? Про це ми і поговоримо в даній статті.

Складнощі амортизації, або Як скласти фінзвітність на «відмінно» (c. 11)

​Невдовзі бухгалтерів очікує складна і відповідальна робота — подання звітів за рік. До цього часу усі облікові регістри слід привести до ладу. Важлива складова завершальних операцій періоду — нарахування амортизації. Нагадаємо важливі аспекти цього процесу.

Зворотний зв'язок

Попередня оплата: як отримати дозвіл? (c. 15)

​Наша установа хоче передплатити газету «Бухгалтерія: бюджет» на наступний рік. Але для оформлення передплати треба надати в Казначейство дозвіл головного розпорядника бюджетних коштів на здійснення попередньої оплати. Як його оформити?

Частка орендної плати: на що балансоутримувач може її витрачати? (c. 16)

​Наш навчальний заклад, що фінансується з держбюджету, є балансоутримувачем приміщення, частку якого здано в оренду. Договір оренди нерухомого майна укладено між Фондом держмайна та орендарем. Ми отримуємо частку орендної плати. На які цілі можна використовувати ці кошти? Чи можна їх використати на капітальні видатки?

З 1 грудня підвищено мінзарплату та прожитковий мінімум: на що звернути увагу (c. 17)

З 1 грудня 2016 року підвищились мінзарплата та прожитковий мінімум. На які виплати та розрахунки це вплине?

Компенсація за невикористану відпустку «із запізненням». Що з формою № Д4? (c. 20)

Працівника звільнено 31.10.2016 р. Зарплату за жовтень йому виплатили в день звільнення, а компенсацію за невикористану відпустку нарахували і виплатили в листопаді. Чи потрібно відображати суму компенсації за невикористану відпустку в формі № Д4 за листопад?

Компенсація за невикористану відпустку після звільнення: податки, ПСП, 1ДФ (c. 21)

Працівник звільнений 31.10.2016 р. Зарплату за жовтень (1900,00 грн) йому виплатили в день звільнення, а компенсацію за невикористану відпустку (2400,00 грн) нарахували в листопаді. Працівник користувався правом на звичайну ПСП (689,00 грн). Як правильно відобразити таку виплату у формі № 1ДФ?

Компенсація за невикористану відпустку: після звільнення, але в місяці звільнення (c. 22)

​Працівника звільнено 18.11.2016 р. При проведенні остаточного розрахунку до зарплати працівника за листопад (1150,00 грн) була застосована звичайна податкова соціальна пільга (689,00 грн). Помилково при проведенні остаточного розрахунку працівнику не нарахована компенсація за невикористану відпустку. Така виплата нарахована 22.11.2016 р. в сумі 2400,00 грн. Його зарплата за жовтень — 1900,00 грн. Як правильно заповнити форму № 1ДФ?

Доплата за перевірку зошитів у початкових класах (c. 24)

Учитель початкових класів (2 клас) викладає також у 3 класі російську мову (1 година на тиждень). Підкажіть, чи має він право на доплату за перевірку зошитів з російської мови у 3 класі?

Викладач коледжу — кандидат наук: чи є право на доплату? (c. 26)

​Викладач хімічних дисциплін («Неорганічна хімія», «Фізична і колоїдна хімія», «Аналітична хімія») коледжу має вищу хімічну освіту та науковий ступінь — кандидат технічних наук за спеціальністю «Технологія харчової продукції». Чи має він право на встановлення доплати за наявність наукового ступеня? Чи встановлювати таку доплату лише за години викладання спеціальних предметів (у разі, якщо вони будуть у навантаженні)?

Вчитель хімії: чи є доплата «за шкідливість»? (c. 27)

Чи має право шкільний вчитель хімії на доплату за роботу із хімічними реактивами?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку