Журнали

Документи та коментарi

Утримання за виконавчими провадженнями припиняється (крім аліментів) (c. 8)

(коментар до Закону України «Про внесення зміни до розділу XIII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України "Про виконавче провадження"» від 15.03.2022 р. № 2129-IX)

Наталія Алейнікова
Особливості проходження держслужби в умовах воєнного стану: роз’яснює НАДС (c. 12)

(коментар до роз’яснення НАДС від 22.03.2022 р. № 150-р/з)

Наталія Алейнікова

Статтi

Прийшов на роботу переселенець: що потрібно знати роботодавцю? (c. 17)

Багато працівників, виїжджаючи з місць проживання, які потрапили в район бойових дій, не встигли звільнитися з роботи та забрати трудові книжки. Втім, знайшовши нове місце проживання, вони намагаються працевлаштуватися. До того ж Кабмін нещодавно передбачив компенсацію роботодавцям за працевлаштування переселенців. Тож нові роботодавці — бюджетні установи повинні розібратися з низкою проблем, працевлаштовуючи переселенців. Дана стаття покликана їм допомогти.

Людмила Балла
Матеріальна допомога: в умовах воєнного стану обмежень у виплаті немає! (c. 21)

Чи можна в період воєнного стану виплачувати працівникам матеріальну допомогу? Відповідь на це запитання надамо в даній статті.

Людмила Балла

Зворотний зв'язок

Громада годує тероборону і переселенців: як списувати продукти харчування (c. 26)

У зв’язку з військовими діями в країні заклад освіти перейшов на дистанційне навчання. За ініціативи місцевої ради на базі харчоблока закладу будуть готувати їжу для добровільних формувань тергромади (тероборони) і вимушених переселенців, які прибули на територію громади, рятуючись від військових дій. У першу чергу використовуються залишки продуктів, які придбавались ще до 24.02.2022 р. (як за рахунок загального фонду, так і за рахунок спеціального). Також почали отримувати продукцію від місцевих підприємців як благодійну допомогу. Як оформити і відобразити в обліку такі операції?

Любов Крута

Довідкова інформація

Індексація зарплати у квітні 2022 року (c. 28)
Алла Головко
Пріоритетність здійснення видатків Казначейством та органами Казначейства (c. 30)

На період воєнного стану такого поняття, як «захищені видатки», немає. А щодо видатків установлена черговість. У цьому матеріалі для наочності наведемо черговість видатків.

Алла Головко

Додатковi матерiали

Щодо особливостей проходження служби державними службовцями, які виїхали за кордон після введення воєнного стану в Україні (c. 13)

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
Роз’яснення від 22.03.2022 р. № 150-р/з
Додаток до матеріалу:

Національне агентство України з питань державної служби

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку