Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 19.05.2014
20

Тема номера


Додаткова відпустка для держслужбовців: нюанси надання

Держслужбовці з солідним стажем знають, що вони мають право на додаткову відпустку за стаж державної служби тривалістю до 15 календарних днів. На жаль, порядок надання цієї відпустки у нормативно-правових актах описаний досить скупо.Через це виникає чимало запитань щодо такої відпустки. У цій статі ви знайдете відповіді на більшість із них.

Статтi

ДИТЯЧА ПІДСТАВА для дорослої відпустки (c. 4)

Із назви цієї статті ви вже здогадалися, що сьогодні мова піде про так звану відпустку на дітей. Попереду довгожданна відпускна пора, а отже, саме час згадати про правила надання такої відпустки.

Додаткова відпустка для держслужбовців: нюанси надання (c. 8)

Держслужбовці з солідним стажем знають, що вони мають право на додаткову відпустку за стаж державної служби тривалістю до 15 календарних днів. На жаль, порядок надання цієї відпустки у нормативно-правових актах описаний досить скупо.Через це виникає чимало запитань щодо такої відпустки. У цій статі ви знайдете відповіді на більшість із них.

Відпустки працівників спортивних шкіл: нюанси надання (c. 13)

Чи не кожна категорія працівників бюджетних установ має свої особливості надання щорічних відпусток. Не стали винятком і працівники спорту. Сьогодні ви дізнаєтесь про певні нюанси надання відпусток працівникам спортивних шкіл.

НАПРАВЛЯЄТЕ В ЩОРІЧНУ ВІДПУСТКУ ПЕДАГОГА? Не забудьте виплатити йому допомогу на оздоровлення! (c. 20)

Ось і добігає кінця черговий навчальний рік. Попереду літо — три місяці сонця, вітамінів і гарного настрою! А для більшості педагогів настане час, коли вони нарешті зможуть відпочити і відправитися у щорічну відпустку. До довгоочікуваного відпочинку їм належить допомога на оздоровлення.
У цій статті поговоримо про всі премудрості такої виплати.

Підшивка бухгалтера

ТРИВАЛІСТЬ ЩОРІЧНОЇ ВІДПУСТКИ (c. 15)

Працівники повинні відпочивати, і для цього передбачена відпустка. Відпустки можуть бути щорічні, на час навчання, творчі, соціальні, без збереження зарплати. Усі працівники мають право на щорічну відпустку. Вони бувають основні та додаткові. Щоб отримати право на основну відпустку, працівник повинен відпрацювати в установі певний час. А для отримання додаткової основної відпустки працівник повинен відпрацювати певний час у певних умовах або на певній посаді. Мінімальна тривалість щорічної основної відпустки — 24 календарних дні. Проте у більшості працівників бюджетної сфери ця відпустка значно триваліша. Зараз ви довідаєтесь про тривалість основної та додаткових відпусток, на які мають право ваші працівники.

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
09.07.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІ квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА) за червен

Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ) за червень

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку