Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 19.05.2014
20

Тема номера


Додаткова відпустка для держслужбовців: нюанси надання

Держслужбовці з солідним стажем знають, що вони мають право на додаткову відпустку за стаж державної служби тривалістю до 15 календарних днів. На жаль, порядок надання цієї відпустки у нормативно-правових актах описаний досить скупо.Через це виникає чимало запитань щодо такої відпустки. У цій статі ви знайдете відповіді на більшість із них.

Статтi

ДИТЯЧА ПІДСТАВА для дорослої відпустки (c. 4)

Із назви цієї статті ви вже здогадалися, що сьогодні мова піде про так звану відпустку на дітей. Попереду довгожданна відпускна пора, а отже, саме час згадати про правила надання такої відпустки.

Вероніка Чернишова
Додаткова відпустка для держслужбовців: нюанси надання (c. 8)

Держслужбовці з солідним стажем знають, що вони мають право на додаткову відпустку за стаж державної служби тривалістю до 15 календарних днів. На жаль, порядок надання цієї відпустки у нормативно-правових актах описаний досить скупо.Через це виникає чимало запитань щодо такої відпустки. У цій статі ви знайдете відповіді на більшість із них.

Тетяна Сташків
Відпустки працівників спортивних шкіл: нюанси надання (c. 13)

Чи не кожна категорія працівників бюджетних установ має свої особливості надання щорічних відпусток. Не стали винятком і працівники спорту. Сьогодні ви дізнаєтесь про певні нюанси надання відпусток працівникам спортивних шкіл.

Оксана Левченко
НАПРАВЛЯЄТЕ В ЩОРІЧНУ ВІДПУСТКУ ПЕДАГОГА? Не забудьте виплатити йому допомогу на оздоровлення! (c. 20)

Ось і добігає кінця черговий навчальний рік. Попереду літо — три місяці сонця, вітамінів і гарного настрою! А для більшості педагогів настане час, коли вони нарешті зможуть відпочити і відправитися у щорічну відпустку. До довгоочікуваного відпочинку їм належить допомога на оздоровлення.
У цій статті поговоримо про всі премудрості такої виплати.

Алла Головко

Підшивка бухгалтера

ТРИВАЛІСТЬ ЩОРІЧНОЇ ВІДПУСТКИ (c. 15)

Працівники повинні відпочивати, і для цього передбачена відпустка. Відпустки можуть бути щорічні, на час навчання, творчі, соціальні, без збереження зарплати. Усі працівники мають право на щорічну відпустку. Вони бувають основні та додаткові. Щоб отримати право на основну відпустку, працівник повинен відпрацювати в установі певний час. А для отримання додаткової основної відпустки працівник повинен відпрацювати певний час у певних умовах або на певній посаді. Мінімальна тривалість щорічної основної відпустки — 24 календарних дні. Проте у більшості працівників бюджетної сфери ця відпустка значно триваліша. Зараз ви довідаєтесь про тривалість основної та додаткових відпусток, на які мають право ваші працівники.

Віта Колісник

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
26.07.21

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма №1- послуги (квартальна) за II квартал 2021 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовії торгівлі (форма № 1-опт (квартальна) за ІІ кв

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3-торг (квартальна) за ІІ кв

28.07.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за червень 2021 року (гірничі підприємства)

29.07.21

Транспортний податок за ІІ квартал 2021 року

Податок на нерухоме майно за ІІ квартал 2021 року

30.07.21

ПДВ за червень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку