Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 23.07.2018

27

Тема номера


Звітна нова форма № 1ДФ: правила + «свіжа» добірка ситуацій

Завершено II квартал 2018 року. Податкові агенти активно подають Податковий розрахунок за формою № 1ДФ. Граничний термін подання — 9 серпня. Зважте, що до зазначеної дати можна безкарно виправити будь-яку помилку у формі № 1ДФ за поточний квартал. Як це зробити? Читайте в нашому матеріалі.

Статтi

Оновлені додатки Д1 та Д5 до декларації з ПДВ: заповнюємо разом (c. 6)

Мінфін наказом від 23.03.2018 р. № 381 з-поміж усього іншого підкоригував додатки Д1 та Д5 до податкової декларації з ПДВ. Останнім часом до редакції надходило багато запитань щодо заповнення оновлених додатків, тому без окремого матеріалу на цю тему не обійтися!

Анна Хомюк
Звітна нова форма № 1ДФ: правила + «свіжа» добірка ситуацій (c. 10)

Завершено II квартал 2018 року. Податкові агенти активно подають Податковий розрахунок за формою № 1ДФ. Граничний термін подання — 9 серпня. Зважте, що до зазначеної дати можна безкарно виправити будь-яку помилку у формі № 1ДФ за поточний квартал. Як це зробити? Читайте в нашому матеріалі.

Віра Михайленко

Зворотний зв'язок

Мінфін визначив перелік уповноважених банків для виплати зарплати бюджетникам: як діяти? (c. 15)

Чули, що Мінфін провів конкурсний відбір та визначив уповноважені банки, через які має здійснюватись виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Що у зв’язку з цим робити?

Любов Крута
Бланки єдиного квитка: які особливості обліку? (c. 17)

Ми — школа-інтернат. Наші вихованці (діти-сироти) отримують безкоштовно Єдиний квиток, який надає їм певні пільги. Бланки єдиних квитків є документами суворої звітності. Які проводити оприбуткування цих бланків?

Вадим Толстоп’ятов, Любов Крута
Знезаражуємо воду в басейні гіпохлоритом натрію: якість + кількість (c. 18)

На балансі установи є басейн. Для очистки води в ньому ми закуповуємо гіпохлорит натрію. Які документи, що підтверджують якість продукції, повинен надати постачальник гіпохлориту натрію і чи зобов’язаний він це робити? Чи є норми для списання гіпохлориту натрію або ж для цього в бухобліку достатньо відомостей, які подає матеріально-відповідальна особа у формі службової записки на списання?

Вадим Толстоп’ятов, Любов Крута
Центр громадського здоров’я: яка група оплати праці керівних працівників? (c. 20)

В нашій області створюється комунальний заклад «Обласний центр громадського здоров’я» обласної ради шляхом реорганізації (злиття) комунального закладу «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» обласної ради, комунального закладу «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» обласної ради та комунального закладу «Обласний центр здоров’я» обласної ради. До якої групи оплати праці слід віднести керівних працівників КЗ «Обласний центр громадського здоров’я»?

Анжела Купліванчук
Класність водія: умови присвоєння, підтвердження, зниження, або Клас має значення (c. 21)

Чи можна зберегти водієві класність, встановлену на попередньому місці роботи? Як оформити присвоєння класності водієві у зв’язку з підвищенням кваліфікаційного класу з ІІ на І? Водію (стаж роботи понад 10 років, має дозвіл на керування всіма категоріями транспортних засобів, передбаченими для І класу) на попередньому місці роботи не було присвоєно кваліфікаційний клас. Чи можна йому одразу присвоїти І клас?

(лист Мінсоцполітики від 30.12.2015 р. № 781/13/116-15)

Віта Макаренко
Табелюємо та оплачуємо вимушену роботу у вихідний день (c. 26)

Установа вимушена залучити працівника до роботи у вихідний день. Оформили наказ, згідно з яким працівникові буде надано інший день відпочинку. Як правильно табелювати та оплачувати таку роботу?

Віра Михайленко
Відрядження у вихідний в одному місяці, а додатковий день відпочинку — в наступному місяці: вплив на норму робочого часу (c. 28)

Згідно з рекомендаціями КМУ робочий день з 29.06.2017 р. перенесено на 23.06.2018 р. Працівник відбув у відрядження 29.06.2018 р. Після закінчення відрядження йому надано інший вихідний день (09.07.2018 р.). Як такий новий вихідний день позначиться на оплаті праці в липні: чи потрібно розраховувати заробіток пропорційно відпрацьованим дням (відповідно, зарплата за липень зменшиться)?

Олена Усенко

Довідкова інформація

Звіт про відрядження: нюанси оприлюднення на порталі Є-Data (c. 29)

Наближається 05.08.2018 р. — останній строк оприлюднення інформації про використання публічних коштів на порталі Є-Data за ІІ квартал 2018 року. Зокрема, слід оприлюднити і Звіт про кількість та обсяги витрат на службові відрядження. Нюанси оприлюднення такого звіту ми сьогодні і розглянемо.

Алла Головко, Вадим Толстоп’ятов

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку