Журнали

Статтi

Звіт про укладений договір: визначення, застосування, порядок оприлюднення (c. 22)

Як відомо, з 19.04.2020 р. вводиться в дію нова редакція Закону про публічні закупівлі. До зазначеної дати замовники здійснюють закупівлі по-старому. Зважаючи на те, що оновленим законодавством встановлено більш жорсткі цінові рамки для проведення закупівель через систему Prozorro, чимало замовників поспішають здійснити закупівлі вже зараз та обмежитись звітом про укладений договір. Коли застосовується, як формується та оприлюднюється цей документ, нагадаємо у статті.

Людмила Линник

Зворотний зв'язок

Пошили штори власними силами: що в обліку? (c. 25)

На заміну шторам, які втратили придатність та списуються з балансу, установа збирається пошити нові штори. Для цього придбали всі необхідні матеріали (тканину, фурнітуру, нитки). Штори пошила працівниця установи (у професійні обов’язки така робота не входить). Як обліковувати готовий виріб, якщо його планують в подальшому використовувати для потреб установи, і за яким КЕКВ планувати всі видатки?

Оксана Левчук, Любов Крута
Позбуваємось старих штор: порядок списання і бухоблік (c. 28)

Прийнято рішення оновити штори в установі, у зв’язку з цим ті, які застаріли, потрібно списати. В обліку вони відображались весь час як малоцінні необоротні матеріальні активи. Як документально оформити операцію зі списання штор і як відобразити її в обліку?

Любов Крута
Засоби праці для працівників терцентру: оподаткування та бухоблік (c. 30)

Соціальні працівники та соціальні робітники терцентру для виконання службових повноважень забезпечуються господарськими сумками, тонометрами, велосипедами. Як відобразити їх купівлю та видачу в бухобліку?

Людмила Сабадаш, Любов Крута

Додатковi матерiали

Про віднесення посад державного реєстратора та адміністратора до відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування (c. 13)

Національне агентство України з питань державної служби

Лист від 17.02.2020 р. № 1209/13-20

Додаток до матеріалу:

Національне агенство України з питань державної служби
Щодо застосування переговорної процедури за лотом (c. 15)

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Лист від 10.02.2020 р. № 3304-02/7527-02

Додаток до матеріалу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Щодо відшкодування витрат на відрядження за кордон у разі, якщо дата прибуття працівника з відрядження та дата відмітки про перетин державного кордону не збігаються (c. 20)

Міністерство фінансів України

Лист від 15.05.2019 р. № 08020-01/1-2/12908

Додаток до матеріалу:

Міністерство фінансів України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку