Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 24.07.2017

28

Тема номера


Посадові оклади окремих працівників закладів фізкультури і спорту зростуть з 01.09.2017 р.

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до розділу VI додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298» від 12.07.2017 р. № 506)

Документи та коментарi

Затверджено типові рішення щодо місцевих податків: як мають діяти ОМС? (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» від 24.05.2017 р. № 483)

Олена Лозова
Посадові оклади окремих працівників закладів фізкультури і спорту зростуть з 01.09.2017 р. (c. 8)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до розділу VI додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298» від 12.07.2017 р. № 506)

Віта Колісник
Підкориговано умови оплати праці в медицині: що змінилося? (c. 10)

(коментар до спільного наказу Мінсоцполітики та МОЗ «Про внесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення» від 18.05.2017 р. № 825/531)

Анжела Купліванчук

Зворотний зв'язок

Контроль за дотриманням законодавства про працю: нові повноваження ОМС (c. 14)

Чи потрібно вводити до штату апарату ради ОТГ інспектора праці в зв’язку з набуттям органами місцевого самоврядування повноважень щодо контролю дотримання законодавства про працю та зайнятість населення? Чи можна ці повноваження покласти на вже працюючого працівника?

Людмила Линник
Члени тендерного комітету збираються у відпустку: як приймати рішення за їх відсутності? (c. 20)

Тендерний комітет в нашій установі затверджено у складі 5 осіб. Зараз заступник тендерного комітету та ще один його член пішли у щорічну відпустку і не можуть прибути на засідання. А нам потрібно внести зміни до Річного плану закупівель. Чи може тендерний комітет приймати рішення, якщо на засіданні присутні лише 3 члени із 5?

Оксана Верхогляд
В ДНЗ немає вихованців: чи виплачувати кухарю та пралі доплату за «шкідливі» умови? (c. 21)

Під час літнього оздоровчого періоду діти не відвідують ДНЗ. Кухарі та машиніст із прання та ремонту спецодягу вийшли на роботу після відпустки. Чи потрібно встановлювати доплату в розмірі до 12 % посадового окладу за роботу з важкими та шкідливими умовами праці за цей період:

  •  кухарям (шеф-кухарям) за роботу біля гарячих плит, якщо відповідну роботу в цей час вони не виконують;
  •  машиністу із прання та ремонту спецодягу за прання білизни вручну з використанням миючих і дезінфікуючих засобів, якщо в цей час він пере речі загальновиробничого призначення?
Віта Колісник

Довідкова інформація

Коригування відпускних: таблиця коефіцієнтів для ЄТС за серпень 2017 року (c. 25)
Алла Головко
Індексація зарплати в серпні 2017 року (c. 26)
Алла Головко
Індексація стипендій у 2017 році (c. 29)

В цьому матеріалі розглянемо нюанси індексації стипендій, які виплачують студентам вищих навчальних закладів (ВНЗ) та учням професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ).

Жанна Лаврентьєва ,

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку