Журнали

Статтi

ІНДЕКСАЦІЯ ЗАРПЛАТИ: системний підхід (c. 4)

Ця стаття присвячена азам індексації. Погодьтеся, перш ніж почати читати, необхідно вивчити букви. Отак і тут: перед тим як заглибитися в складні питання, треба ознайомитися з основними правилами проведення індексації. Цим і пропонуємо зайнятися.

ПЕРЕВЕДЕННЯ НА ІНШУ ПОСАДУ або на роботу в іншу установу: коли індексацію зберігають (c. 9)

Перехід працівника на іншу посаду в цій же установі або переведення на роботу в іншу — ситуації не такі вже й рідкісні. Але механізм індексації зарплати в таких випадках прописано нещодавно. Мова йде про п. 102 Порядку № 1078, який набрав чинності 21.06.2012 р.1

 До цієї дати рішення про індексацію зарплати таких працівників адміністрація установи могла прийняти самостійно з урахуванням вимог п. 5 Порядку № 1078.
ПРАЦІВНИК ПРАЦЮЄ «НА ПІВСИЛИ»: розраховуємо суму індексації (c. 10)

Працівник відпрацював неповний місяць (хворів, був у відпустці, прийнятий або звільнений у середині місяця)? У вас в організації є такі, хто працює на півставки? Про те, що треба знати при індексації їм зарплати, ви дізнаєтеся з цього матеріалу.

ІНДЕКСУЄМО зарплату новоприйнятих (c. 12)

Приймаючи на роботу нового працівника, кадровій службі важливо правильно оформити відповідні документи. Завдання ж бухгалтера — врахувати всі нюанси індексації його зарплати.

ЯКЩО ПРАЦІВНИК — СУМІСНИК, чи індексувати його зарплату? (c. 21)

Сумісники — категорія працівників, індексація зарплати яких має свої особливості. Тому є потреба поговорити про них окремо.

ДОПЛАТИ, НАДБАВКИ І ПРЕМІЇ: особливості індексації зарплати (c. 23)

Структура зарплати бюджетників різноманітна. До того ж багато виплат мають нерегулярний характер або кожен місяць виплачуються в різних сумах, оскільки залежать від фінансових можливостей. Чи впливають такі коливання на базовий місяць і на суму індексації, яку виплачують? Будемо з’ясовувати.

ІНДЕКСАЦІЯ ПІСЛЯ ВІДПУСТКИ «ДО 3 РОКІВ»: загальні правила та окремі нюанси (c. 25)

Як індексувати заробітну плату працівниці, яка вийшла з відпустки для догляду за дитиною до трьох років? Відповідь ви знайдете у цій статті.

ПЕДАГОГИ: нюанси індексації зарплати на прикладах (c. 26)

Педагогічним працівникам ми присвятили окремий розділ не випадково. Адже в особливостях нарахування зарплати та різноманітності виплат вони на першому місці серед інших категорій працівників. Це, в свою чергу, накладає відбиток на індексацію їх зарплати. Розглянемо нюанси на прикладах.

 
ДОПЛАТИ ЗА РОБОТУ В НІЧНИЙ ЧАС, НАДУРОЧНО, а також у святкові і неробочі дні: як вони впливають на індексацію (c. 28)

Всі ці види доплат характерні насамперед для працівників, яким встановлено сумований облік робочого часу. Кожна з них має свій порядок встановлення, але об’єднує їх одне — їх розмір може варіюватися від місяця до місяця залежно від кількості в ньому годин роботи в нічний час, надурочно, а також у святкові та неробочі дні. Чи вважати такі виплати постійними і як їх коливання впливає на індексацію зарплати? Будемо з’ясовувати.

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІ квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА) за червен

Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ) за червень

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку