Журнали

Документи та коментарi

Нові штатні нормативи терцентрів: вивчаємо зміни (c. 4)

​(коментар до наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Типового штатного нормативу чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» від 12.07.2016 р. № 753)

Приймаємо на роботу педагога з науковим ступенем: МОН розставляє акценти (c. 12)

(коментар до листа МОН від 30.05.2016 р. № 2/3-15-984-16)

Тривалість робочого часу на 2017 рік: рахуємо і для 5-денки, і для 6-денки (c. 15)

​(коментар до листа Мінсоцполітики від 05.08.2016 р. № 11535/0/14-16/13)

Зворотний зв'язок

Придбаваємо телефонний довідник і методлітературу: навіть тут є нюанси (c. 20)

За яким КЕКВ можна придбати телефонний довідник? Як відобразити цю операцію в бухобліку? Чи брати на облік методичну літературу з питань бухобліку та оподаткування?

Створено новий ОМС: вирішуємо питання індексації зарплати працівників (c. 22)

​У травні 2016 року створено новий орган місцевого самоврядування. Підкажіть, як бути з індексацією зарплати посадових осіб такого органу, а саме який місяць буде базовим: місяць затвердження штатного розпису чи останній місяць законодавчого підвищення посадових окладів такої категорії працівників?

Підвищено педнавантаження: чи буде місяць базовим? (c. 23)

У вересні 2016 року багатьом педагогам збільшили педагогічне навантаження, відповідно, зросли їх посадові оклади (ставки зарплати). Чи буде цей місяць базовим?

Назад у минуле: перевіряємо нарахування індексації до грудня 2015 року (c. 24)

У юрисконсульта й інженера нашої установи до жовтня 2015 року базовим місяцем був вересень 2015 року, в якому була визначена фіксована сума індексації. У жовтні 2015 року в обох працівників відбулося підвищення зарплати на суму меншу, ніж зафіксована (у вересні 2015 року) величина індексації. Чи потрібно було від фіксованої індексації віднімати суму підвищення зарплати? Якщо суму підвищення вирахували із зафіксованої суми індексації, чи слід виправляти помилку?

На посаді медсестри працює лікар: яким буде посадовий оклад? (c. 25)

Лікар вищої кваліфікаційної категорії працює за сумісництвом медсестрою на 0,5 ставки. Який тарифний розряд установити працівникові за посадою медсестри (6 або 9)?

Допомога на соцпобут в ОМС: чи можна доплатити? (c. 25)

Працівникам ОМС допомога на соціально-побутові потреби була виплачена в липні 2016 року в розмірі посадового окладу. Чи можна тепер доплатити її до розміру їх середньомісячної зарплати?

Матдопомога на оздоровлення в ОМС: надаємо до будь-якої частини відпустки (c. 26)

​Чи можна виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення посадовим особам органу місцевого самоврядування до частини відпуски, тривалість якої менше, ніж 14 календарних днів? Чи можна надавати таку допомогу розміром меншим, ніж посадовий оклад?

Призначення на посаду завідувача ДНЗ: вимоги до кандидата та встановлення посадового окладу (c. 27)

Чи можна призначити на посаду завідувача ДНЗ особу, яка має вищу педагогічну освіту («соціальний педагог», спеціаліст)? Має стаж роботи вихователем 3,5 року.

Довідкова інформація

«Весільна» відпустка: нюанси надання (c. 28)

Осінь — традиційна пора весіль. А отже, чимало роботодавців можуть зіткнутися з необхідністю надання відпуст­ки без збереження зарплати працівникам, які беруть шлюб. Тому ми вирішили освіжити в пам’яті основн­і правила такої відпустки.

Щорічна грошова винагорода педагогам: шпаргалка (c. 29)

Незабаром День учителя — професійне свято працівників сфери освіти. Як правило, до цієї дати педагогам виплачують щорічну грошову винагороду за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків (далі — винагорода). Тому є нагода згадати основні правила її надання.

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку