Журнали

Документи та коментарi

Реформа у медзакладах: аналізуємо новий порядок оплати праці для пілотних регіонів (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних працівників, що надають первинну медичну допомогу» від 30.12.2013 р. № 977)

Анжела Купліванчук
АВАНСОВИЙ ЗВІТ: МІНДОХОДІВ ОНОВИЛО ФОРМУ (c. 5)

(коментар до наказу Міндоходів «Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання» від 24.12.2013 р. № 845)

Ірина Басова
Трудова книжка та низка інших документів З 17 січня 2014 року втратили «суворість» (c. 9)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2012 р. № 456» від 25.12.2013 р. № 955)

Ірина Червак
Законодавство про держзакупівлі: Мінекономрозвитку пояснило деякі нюанси (c. 10)

(коментар до роз’яснення Мінекономрозвитку від 27.12.2013 р. № 3302-05/46114-06)

Павло Мороз

Статтi

ПК «Фіндокументи»: запитання та відповіді (c. 14)

Із 1 січня 2014 року Казначейство України впровадило у промислову експлуатацію програмно-технічний комплекс АС «Є-Казна». Цей комплекс є поєднанням облікової та платіжної систем органів Казначейства України, що базується на єдиній інтегрованій платформі та передових інформаційних технологіях. У статті наведені відповіді на найчастіші запитання, які виникають у користувачів у роботі з програмним комплексом «ФІНДОКУМЕНТИ» (клієнтська частина ПТК АС «Є-Казна»).

Євген Токарев
ВІДРЯДЖЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ: хвороба та затримка у відрядженні, скасування відрядження (c. 19)

Без відряджень не обходиться практично жодна бюджетна установа. У житті рідко все відбувається за наміченим планом. Тому не виключено виникнення непередбачуваних обставин і у випадку з відрядженнями: придбано квитки, оплачено візу, а відрядження не відбулося у зв’язку з хворобою працівника чи з інших поважних причин. Або працівник не може вчасно повернутися з відрядження теж через поважні причини (хвороба, відсутність квитків тощо). Про те, як діяти в таких випадках, ви довідаєтесь із сьогоднішньої публікації.

Тімур Алієв

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку