Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 01.05.2017
17-18

Тема номера


Проектно-кошторисна документація: об’єкт обліку чи ні

Селищна рада планує в цьому році зробити капітальний ремонт будівлі. Наразі замовили та оплатили проектно-кошторисну документацію. Як за новим Планом рахунків відобразити в обліку витрати з виготовлення проектно-кошторисної документації?

Документи та коментарi

Виборні посадовці ОМС, що проходять військову службу: нові правила надання гарантій після закінчення повноважень (c. 4)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій трудових прав осіб, які займали виборні посади в органах місцевого самоврядування, у зв’язку з проходженням ними військової служби» від 22.03.2017 р. № 1971-VIII)

«Ліцензійна» плутанина вирішена: ліцензія на природний газ потрібна (c. 7)

(коментар до листа НКРЕКП від 24.03.2017 р. № 3081/21.2/7-17)

Статтi

Зелені насадження: оформлення ліквідації та облік (c. 11)

Зелені насадження перетворюють кам’яні джунглі у затишну місцину, створюючи зони відпочинку для жителів населених пунктів. Парки й алеї, немов кровоносні судини, живлять загазовані міста киснем, а декоративні квіткові композиції створюють позитивний імідж міста чи селища. Тому ліквідація об’єктів благоустрою має проводитись під пильним наглядом органів місцевого самоврядування. Як оформити створення таких об’єктів, як визначити їх вартість, за потреби отримати дозвіл на їх ліквідацію і відобразити всі операції в обліку? Про це — наша стаття.

Рентна плата за спецводокористування: «бюджетна» специфіка (c. 18)

З рентною платою за спецводокористування (далі — рентна плата) бюджетним установам, можна сказати, пощастило. За певних умов бюджетники її не сплачують зовсім. Що це за умови? Як забезпечити їх дотримання? Що станеться внаслідок їх порушення? Дамо відповіді на ці та супутні запитання негайно. Вони допоможуть з’ясувати, чи зобов’язані ви подавати «водну» звітність за I квартал і за решту звітних періодів поточного року. Утім, якщо виявиться, що все ж зобов’язані, то у вас ще буде вдосталь часу для цього. Тож не метушіться зайвий раз, а уважно прочитайте запропоновану статтю.

Зворотний зв'язок

Вчитель викладає декілька предметів: що зі званням «учитель-методист»? (c. 25)
Проектно-кошторисна документація: об’єкт обліку чи ні (c. 26)

Селищна рада планує в цьому році зробити капітальний ремонт будівлі. Наразі замовили та оплатили проектно-кошторисну документацію. Як за новим Планом рахунків відобразити в обліку витрати з виготовлення проектно-кошторисної документації?

ЄТС: індексація зарплати працівників 1 тарифного розряду в травні 2017 року (c. 29)

Базовим місяцем для працівників 1 тарифного розряду за ЄТС є грудень 2016 року — місяць останнього законодавчого підвищення посадових окладів. Чи мають такі працівники право на індексацію в травні 2017 року?

Довідкова інформація

Стипендії у ВНЗ: про що мовчить нормативка (c. 30)

З 01.01.2017 р. порядок призначення та виплати стипендій у ВНЗ зазнав суттєвих змін. Усі подробиці реформи ви знайдете в газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 9/2017, с. 14, № 10/2017, с. 30. У цій консультації висвітлимо питання стосовно «темних» плям стипендіального забезпечення.

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт з праці за червень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт з праці за ІІ квартал 2020 року (форма № 1-ПВ (квартальна))

09.07.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІ квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку