Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 20.06.2016
23

Тема номера


Списання фарби в межах поточного ремонту: як відобразити в обліку?

​Наша установа проводить поточний ремонт внутрішніх приміщень. До переліку запланованих робіт включено фарбування підлоги, труб опалення та радіаторів. Підкажіть, як правильно списати фарбу?

Статтi

«Сонечко, сонечко! Виглянь у віконечко», або Заміна вікон в установі (c. 4)

Щоб облік заміни вікон був легким і безтурботним, розберемося, як відображати таку подію в бухобліку. Розглянемо усі операції, починаючи від купівлі нових конструкцій і до проведення робіт з їх монтажу (як при оплаті за рахунок бюджетних коштів, так і при отриманні від благодійників). Також зупинимося на особливостях оприбуткування відходів. 

Апґрейт комп’ютера: ремонт чи модернізація (c. 11)

Ремонт комп’ютерів — досить звична справа. І хоча сутність робіт буває різною — просто профілактика чи усунення механічних пошкоджень, заміна несправних деталей чи комплектуючих, встановлення чи налаштування програмного забезпечення, модернізація системного блоку, — здебільшого має місце просто ремонт. Однак, залежно від виду ремонтних робіт, ці операції по-різному відображають в бухобліку. Що і як — давайте розберемося. 

Зворотний зв'язок

Плануємо ремонт декількох видів в одній будівлі: як організовувати держзакупівлі? (c. 17)

​У цьому році наша установа планує провести капітальний ремонт приміщень школи 2 видів, а саме: капітальний ремонт покрівлі на загальну суму 700,0 тис. грн та капітальний ремонт внутрішніх приміщень тієї ж будівлі на суму 950,0 тис. грн. Чи можемо ми проводити ці роботи одночасно? Чи потрібно проводити державні закупівлі цих робіт?

Підрядник проводив ремонт у діючій будівлі установи. Хто оплатить комунальні послуги? (c. 19)

​Наша установа уклала договір про реконструкцію адмінбудівлі. На час виконання робіт працювали за звичайним графіком у тій же будівлі. Згодом виявилося, що виконавець робіт не запланував у кошторисній документації на реконструкцію витрати на електроенергію та воду, які витрачалися на проведення ремонтних робіт. Хто повинен в такій ситуації оплачувати комунальні послуги? Як правильно це оформити, якщо фактично установа споживає набагато менше таких послуг, тому видатки затверджено в меншому розмірі? 

Капремонт від благодійників: чи треба оприбутковувати обладнання? (c. 20)

​За рахунок благодійників був проведений капітальний ремонт будівлі вартістю 350000,00 грн. В акті прийому-передачі робіт зазначено вартість бойлера, радіаторів, світильників, умивальників, унітазів (кожен з них дешевше 6000,00 грн, а загальна їх вартість — 20000,00 грн). Чи необхідно їх оприбутковувати? Якщо треба, то якими проводками в обліку і за якими КЕКВ відображати такий капремонт?

Вхід без бар’єрів: обліковуємо встановлення пандуса (c. 23)

​Збираємось обладнати сходи в приміщення нашої установи вбудованим пандусом (на основі бетонної суміші). Загальна вартість таких робіт згідно з попереднім розрахунком складає 4260 грн, з них вартість матеріалів — 2640 грн, вартість робіт підрядної організації — 1320 грн (всі ціни вказані з ПДВ, установа — неплатник ПДВ). Як в бухобліку відобразити такі операції?

Амортизація основного засобу, що ремонтується: бути чи не бути? (c. 26)

​Чи потрібно нараховувати амортизацію на основні засоби, що ремонтуються?

Прибиральник службових приміщень: коли можна залучити до ремонту? (c. 27)

Чи входить до обов'язків прибиральників службових приміщень проведення ремонту приміщень установи, наприклад, коли в школі літні канікули, або коли у відділенні медичного закладу проводиться ремонт? 

Списання фарби в межах поточного ремонту: як відобразити в обліку? (c. 29)

​Наша установа проводить поточний ремонт внутрішніх приміщень. До переліку запланованих робіт включено фарбування підлоги, труб опалення та радіаторів. Підкажіть, як правильно списати фарбу?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
27.01.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІV квартал 2019 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна) за ІV кв

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна) за ІV квартал 2019 р

28.01.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2019 року (гірничими підприємствами)

29.01.20

Транспортний податок за ІV квартал 2019 року

Податок на нерухоме майно за ІV квартал 2019 року

30.01.20

Авансовий внесок з туристичного збору за січень 2020 року (платниками, які сплачують туристичний збі

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку