Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 26.09.2016
36

Тема номера


«Ох, рано встает охрана...», або Організовуємо працю сторожів

Організація роботи сторожів та оплата їх праці — завжди актуальна тема. Адже такі працівники, зазвичай, мають особливий графік роботи. З цього виплавають не тільки нюанси в його складанні, а й в обліку робочого часу, оплати надурочних, нічних годин тощо. Тож сьогодні розглянемо усі ці питання докладніше.

Документи та коментарi

Працівники центрів СССДМ: визначено нові умови оплати праці (c. 4)

​(коментар до наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 травня 2015 року № 526» від 16.08.2016 р. № 883)

Примірні штатні нормативи закладів охорони здоров’я скасовано: що робити? (c. 7)

(коментар до наказу МОЗ «Про втрату чинності наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23 лютого 2000 року № 33» від 02.09.2016 р. № 928)

Заступник директора з дошкільної освіти НВК: роз’яснює МОН (c. 8)

(коментар до листа МОН від 26.11.2015 р. № 2/4-13-2467-15)

Статтi

«Ох, рано встает охрана...», або Організовуємо працю сторожів (c. 11)

Організація роботи сторожів та оплата їх праці — завжди актуальна тема. Адже такі працівники, зазвичай, мають особливий графік роботи. З цього виплавають не тільки нюанси в його складанні, а й в обліку робочого часу, оплати надурочних, нічних годин тощо. Тож сьогодні розглянемо усі ці питання докладніше.

«Ох, рано встает охрана…», або оплачуємо працю сторожів (c. 18)

В попередній статті ми розглянули основні питання трудових відносин зі сторожами. В цій консультації поговоримо про нюанси оплати їх праці.

Зворотний зв'язок

Нова посада в штатному розписі: яким буде базовий місяць? (c. 21)

До вересня 2016 року в штатному розкладі нашого закладу не було посади сторожа, а з цього місяця таку посаду вводять. Підкажіть, на який місяць потрібно орієнтуватися при індексації зар­плати працівника, який займає цю посаду: на вересень (місяць введення посади до штатного розпису) або на травень (коли за Єдиною тарифною сіткою підвищувалися посадові оклади)?

Списання основних засобів: як позбутися післяаварійного непотребу? (c. 22)

У 2011 році навчальний заклад, що утримується з місцевого бюджету, придбав бензинову газонокосарку за 1450 грн, яку оприбуткували на субрахунок 104 «Машини та обладнання». У 2015 році під час роботи вийшли з ладу головні деталі, паспорт на газонокосарку загубили. Хто і як може надати висновок про неможливість провести ремонт? Який порядок списання таких основних засобів?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку