Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 30.01.2017

4

Тема номера


Сума коштів, яку треба повернути за незакінчену першу вищу освіту: нарешті є приклад розрахунку

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців» від 14.12.2016 р. № 1057)

Документи та коментарi

Сума коштів, яку треба повернути за незакінчену першу вищу освіту: нарешті є приклад розрахунку (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців» від 14.12.2016 р. № 1057)

Оксана Верхогляд

Статтi

Нарешті! Визначено умови оплати праці працівників держорганів у 2017 році (c. 8)

На жаль, пунктуальність нашим нормотворцям не притаманна, що вони вкотре й підтвердили, затвердивши умови оплати праці працівників держорганів, коли січень 2017 року вже майже добіг кінця. Ну що ж, ми до цього вже звикли! Давайте хутчіш розбиратися.

Віта Колісник
Вже пора: звітуємо з екоподатку (c. 21)

Дехто з вас, певно, пам’ятає ті часи, коли екологічний податок муляв чи не кожному бюджетнику. Бо тоді його мали платити і за побутове сміття, і за списані шини/акумулятори/люмінесцентні лампи, і за використані ПММ, і у багатьох інших випадках, що так чи інакше пов’язувалися із забрудненням довкілля. Напруженість навколо цього податку значно спала, коли законодавець скасував окремі його складові, а щодо інших з’явилися більш-менш ліберальні роз’яснення податківців. Та в цілому сплату екоподатку ніхто не скасовував. І відповідну звітність теж. Отже, є сенс перевірити, чи не залишилися ви серед його платників, та за потреби хутко скласти «екодекларацію». А допоможе вам у цьому наша стаття.

Олена Лозова
Перевірка виконання 5 % квоти робочих місць за 2016 рік + звіт (c. 28)

​Щороку роботодавці звітують про виконання 5 % квоти робочих місць. Оскільки граничний строк подання звіту за 2016 рік уже наближається, сьогодні ми розповімо про все, що потрібно знати про цей звіт.

Катерина Скрипкіна

Документи напохваті

Питання оплати праці працівників державних органів (c. 13)

Постанова від 18 січня 2017 року № 15

Кабінет Міністрів України

Додатковi матерiали

Порядок відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців (c. 5)

Затверджено постановою від 26 серпня 2015 року № 658 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 14 грудня 2016 року № 1057)1

Зміни та доповнення виділено курсивом. — Прим. ред.
Кабінет Міністрів України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку