Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 30.01.2017
4

Тема номера


Перевірка виконання 5 % квоти робочих місць за 2016 рік + звіт

​Щороку роботодавці звітують про виконання 5 % квоти робочих місць. Оскільки граничний строк подання звіту за 2016 рік уже наближається, сьогодні ми розповімо про все, що потрібно знати про цей звіт.

Документи та коментарi

Сума коштів, яку треба повернути за незакінчену першу вищу освіту: нарешті є приклад розрахунку (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців» від 14.12.2016 р. № 1057)

Статтi

Нарешті! Визначено умови оплати праці працівників держорганів у 2017 році (c. 8)

На жаль, пунктуальність нашим нормотворцям не притаманна, що вони вкотре й підтвердили, затвердивши умови оплати праці працівників держорганів, коли січень 2017 року вже майже добіг кінця. Ну що ж, ми до цього вже звикли! Давайте хутчіш розбиратися.

Вже пора: звітуємо з екоподатку (c. 21)

Дехто з вас, певно, пам’ятає ті часи, коли екологічний податок муляв чи не кожному бюджетнику. Бо тоді його мали платити і за побутове сміття, і за списані шини/акумулятори/люмінесцентні лампи, і за використані ПММ, і у багатьох інших випадках, що так чи інакше пов’язувалися із забрудненням довкілля. Напруженість навколо цього податку значно спала, коли законодавець скасував окремі його складові, а щодо інших з’явилися більш-менш ліберальні роз’яснення податківців. Та в цілому сплату екоподатку ніхто не скасовував. І відповідну звітність теж. Отже, є сенс перевірити, чи не залишилися ви серед його платників, та за потреби хутко скласти «екодекларацію». А допоможе вам у цьому наша стаття.

Перевірка виконання 5 % квоти робочих місць за 2016 рік + звіт (c. 28)

​Щороку роботодавці звітують про виконання 5 % квоти робочих місць. Оскільки граничний строк подання звіту за 2016 рік уже наближається, сьогодні ми розповімо про все, що потрібно знати про цей звіт.

Додатковi матерiали

Порядок відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців (c. 5)

Затверджено постановою від 26 серпня 2015 року № 658 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 14 грудня 2016 року № 1057)1

Зміни та доповнення виділено курсивом. — Прим. ред.

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку