Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 09.11.2020

42

Тема номера


Податкова накладна за п. 199.1 ПКУ: складаємо разом

Наша установа здійснює як пільгову, так і оподатковану ПДВ діяльність. Яким чином складати податкові накладні (далі — ПН) за п. 199.1 ПКУ? Чи необхідно розподіляти весь податковий кредит?

Статтi

Генеральне прибирання в обліку: як урегулювати виявлені інвентаризацією неточності (c. 3)

Механізм проведення інвентаризації представлено далі на сторінках цього номера. А зараз пропонуємо більш детально зупинитися на тому, якими записами і документами бухгалтер може привести облік у відповідність до факту. А значить, на порядку денному — лишки, нестачі, пересортиці, безнадійна до стягнення заборгованість.

Любов Крута
Зберігаємо середній заробіток після припинення повноважень: фінансування, оподаткування, КЕКВ (c. 10)

У цьому матеріалі поговоримо про тих, для кого за результатами місцевих виборів, перших виборів до рад новоутворених об’єднаних територіальних громад (далі — ОТГ) та районних рад укрупнених районів закінчився строк повноважень за виборною посадою. Які вони мають гарантії після звільнення? Про це — далі.

Віта Макаренко

Зворотний зв'язок

Податкова накладна за п. 199.1 ПКУ: складаємо разом (c. 16)

Наша установа здійснює як пільгову, так і оподатковану ПДВ діяльність. Яким чином складати податкові накладні (далі — ПН) за п. 199.1 ПКУ? Чи необхідно розподіляти весь податковий кредит?

Анна Хомюк
Працівники патронатних служб у системі правосуддя: посадові оклади серед року не змінюються (c. 18)

Чи змінились з 01.07.2020 р. посадові оклади працівників патронатних служб у системі правосуддя у зв’язку з підвищенням розміру посадового окладу спеціаліста держоргану, юрисдикція якого поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення?

Довідкова інформація

Інвентаризація-2020: оргмоменти у схемах та таблицях (c. 20)

Восени наступає гаряча пора — річна інвентаризація. Процедура знайома, хіба що цього року із карантинним післясмаком. Із матеріалу ви дізнаєтеся, як організувати даний процес.

Олександра Паненко
Перелік матеріалів, опублікованих у газеті «Бухгалтерія: бюджет» у III кварталі 2020 року (c. 26)

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку