Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 15.06.2020

23

Тема номера


Дистанційні курси підвищення кваліфікації: чи зберігати гарантії?

Вчителю закладу освіти потрібно пройти курси підвищення кваліфікації. У зв’язку з карантином проходити їх він буде дистанційно. Чи потрібно зберігати за працівником гарантії? Як вчинити правильно, якщо працівник знаходиться в щорічній відпустці?

Документи та коментарi

Заклади надання соціальних послуг: кого торкнулись зміни в тарифних розрядах з 06.06.2020 р.? (c. 8)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 щодо систематизації схеми тарифних розрядів посад працівників надавачів соціальних і реабілітаційних послуг» від 01.06.2020 р. № 438)

Віта Макаренко
Підвищено оклади керівних працівників, спеціалістів та службовців ОМС (c. 11)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268» від 3 червня 2020 р. № 441)

Віта Макаренко, Людмила Сабадаш

Статтi

Зміни в Податковому кодексі: вартісна межа основних засобів, ПДВ-облік та інше (c. 19)

Вже кілька тижнів топ-темою залишається податкова реформа, впровадження якої на тлі коронакризових явищ стало найбільшою несподіванкою. Відзначимо, що бюджетним установам дісталось від цього удару лише відлуння, якщо порівнювати із впливом реформи на бізнесові структури. Але серед них є такі, що становлять інтерес для бухгалтерів бюджетної сфери. Тому пропонуємо до огляду рушій цієї реформи — Закон № 466 (Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16.01.2020 р. № 466-IX.), який набрав чинності 23.05.2020 р. У цьому матеріалі почнемо огляд із ПДВ-змін та змін у справлянні інших податків.

Любов Крута, Маргарита Ващук, Людмила Линник
Зміни в Податковому кодексі: загальні питання (c. 25)

Продовжуємо розгляд оновленого Податкового кодексу. У цій статті зупинимось на загальних змінах, які стосуються всіх платників податків.

Маргарита Ващук

Зворотний зв'язок

Простій в окремі робочі дні: як оплачувати? (c. 30)

В установі запроваджено простій з 25.05.2020 р. по 22.06.2020 р. За наказом керівника цей період оплачувався в розмірі середнього заробітку(ПРИМІТКА РЕДАКЦІЇ. Період простою оплачується відповідно до ч. 1 ст. 113 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 р. — не нижче від 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу). А вже керівник безпосередньо у своєму наказі, керуючись колдоговором, затвердженим в установі, зазначає конкретний розмір оплати простою в установі. Це може бути і середній заробіток.). Проте два дні на тиждень (середа та п’ятниця) прибиральниця службових приміщень повинна прибирати в установі. За яким середнім заробітком оплачувати період простою після таких днів?

Оксана Гузенко
Дистанційні курси підвищення кваліфікації: чи зберігати гарантії? (c. 31)

Вчителю закладу освіти потрібно пройти курси підвищення кваліфікації. У зв’язку з карантином проходити їх він буде дистанційно. Чи потрібно зберігати за працівником гарантії? Як вчинити правильно, якщо працівник знаходиться в щорічній відпустці?

Людмила Сабадаш

Документи напохваті

Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів (c. 15)

(Постанова КМУ від 09.03.2006 р. № 268 (зі змінами і доповненнями, останні з яких внесено постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 441) (витяг))

Кабінет Міністрів України

Додатковi матерiали

Щодо застосування кодів економічної класифікації видатків (c. 7)

Державна казначейська служба України

Лист від 22.05.2020 р. № 16-11-12/8891

Додаток до матеріалу:

Державна казначейська служба України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку