Журнали

Зворотний зв'язок

Нове покриття для підлоги (ковролін і лінолеум): як обліковувати? (c. 12)

Наша установа придбала 40 м2 ковроліну і 40 м2 лінолеуму. Лінолеум використали під час поточного ремонту, а ковролін плануємо стелити виключно під час проведення святкових заходів. Як обліковувати такі об’єкти?

Стелимо ковролін і лінолеум: яким буде КЕКВ? (c. 16)

Наша установа планує замінити покриття для підлоги в приміщенні. За яким КЕКВ придбавати ковролін і лінолеум?

Контрагенти не підписують акти звіряння: як бути? (c. 17)

​Часто трапляється, що наші контрагенти не підписують направлені їм акти звіряння розрахунків. Відмову аргументують тим, що вони не зобов’язані це робити, адже в договорі цього не передбачено. Що робити? Чи можуть представники Держфінінспекції зафіксувати порушення, якщо актів звіряння з контрагентами немає?

Сплата податків у сільській (селищній) місцевості через касу ОМС (c. 19)

​Відповідно до п. 287.5 ПКУ фізичні особи в сільській місцевості можуть сплачувати земельний податок через каси сільських рад за квитанціями про прийняття податків та зборів. Квитанції ми заносимо до реєстру опису квитанцій. Зазначений реєстр та копії квитанцій здаємо у податкову. Виникає запитання: чи треба виписувати прибутковий касовий ордер з посиланням на реєстр, і підкладати до каси реєстр опису квитанцій чи взагалі все здати у податкову і до касової книги нічого не заносити? Якщо все здати у податкову і через касу не провести, то чи не буде це порушенням порядку ведення касових операцій?

Тренер-викладач є сумісником: нюанси оплати праці (c. 21)

​Тренер-викладач ДЮСШ має І кваліфікаційну категорію і стаж роботи 12 років. Він працює за сумісництвом з тижневим навантаженням у розмірі 12 годин за таким графіком роботи: вівторок, четвер, субота — по 4 години.

1. Як обчислювати його зарплату, якщо в деяких місяцях кількість відпрацьованих годин різна? Наприклад:

- у жовтні 2016 року фактично відпрацьовано 52 год (відпрацьовано 4,5 тижня);

- у лютому 2016 року — 48 год (місяць відпрацьовано повністю — 4 тижні)?

2. Як оплачувати працю тренера-викладача, якщо частину місяця він хворів? Наприклад, він був на лікарняному з 3 по 7 жовтня (пропущено 2 робочі дні — 8 год).

Підвищення окладу керівнику: чи буде місяць базовим? (c. 23)

​Умовами оплати праці для керівників бюджетних установ (Єдина тарифна сітка, ЄТС) передбачена вилка посадових окладів. Конкретний тарифний розряд встановлює керівник вищої за рівнем організації. Чи є базовим місяць підвищення тарифного розряду керівнику установи за рішенням вищої за рівнем організації (при цьому оклади за ЄТС не підвищують)?

Робота на 1,5 ставки: як встановити надбавку за складність та напруженість (c. 24)

Бухгалтер централізованої бухгалтерії міського відділу освіти працює на 1,5 ставки (за основним місцем роботи на повну ставку та на 0,5 ставки за сумісництвом). Як правильно встановити йому надбавку за складність і напруженість у роботі: тільки за основним місцем роботи чи можна й за сумісництвом? У наказі керівника зазначено: встановити надбавку за складність і напруженість Бондаренко В. П. (умовно).

Графік роботи вихователів ДНЗ (c. 26)

​Як скласти графік роботи вихователів двогрупового дошкільного навчального закладу з п’ятиденним робочим тижнем та денним режимом роботи тривалістю 10,5 годин?

Лікар на курсах і працює: чи можливо? (c. 27)

​Лікаря, який працює на 0,75 ставки, направляють на курси підвищення кваліфікації (заняття з 9:00 до 15:00). Чи можна на цей період прийняти його внутрішнім сумісником на 0,25 ставки (він працюватиме після курсів)? Якщо так, то що буде з оплатою?

Інший лікар працює у стаціонарі на 1,5 ставки. Він також навчається на курсах в тому ж населеному пункті, де розташовано його місце роботи. Чи можна через брак фахівців залучити лікаря для чергування у стаціонарі в нічний час двічі на тиждень?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
09.07.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІ квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за червень 2020 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА) за червен

Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ) за червень

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку