Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 12.06.2017
22

Тема номера


Відпускні та матдопомога: особливості обчислення в селищних та сільських радах з 26.05.2017 р.

Який механізм обчислення середньої зарплати в селищних та сільських радах у зв’язку з прийняттям постанови КМУ від 24.05.2017 р. № 353?

Документи та коментарi

Відтепер і Методрекомендації з бухобліку в ногу з часом: вивчаємо оновлення (c. 4)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до деяких методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору» від 03.05.2017 р. № 481)

Статтi

ОМС — підвищено оклади і не тільки: вивчаємо та застосовуємо зміни (c. 6)

Реформу публічної служби розпочато ще в минулому році. При цьому планувалось переглянути як засади держслужби, так і служби в ОМС (у тому числі умови оплати праці). Як відомо, задуми щодо держслужби законодавець втілив у життя. А от щодо місцевого самоврядування, як то кажуть, «щось пішло не так…». Новий закон про службу в органах місцевого самоврядування до сих пір не прийнято, а між тим посадові оклади в ОМС не переглядалися з грудня 2015 року. Тож аби вирішити хоч це питання, прийнято постанову № 353 (див. с. 15), якою підвищено оклади керівних працівників, спеціалістів та службовців ОМС. Але це не всі нововведення, які привніс цей документ. Тому давайте розбиратися.

Зворотний зв'язок

Відпускні та матдопомога: особливості обчислення в селищних та сільських радах з 26.05.2017 р. (c. 14)

Який механізм обчислення середньої зарплати в селищних та сільських радах у зв’язку з прийняттям постанови КМУ від 24.05.2017 р. № 353?

ПММ для машин та обладнання (газонокосарка): які норми витрат? (c. 21)

Установа утримує на балансі обладнання, яке працює на бензині (газонокосарка, бензопила). Паспорт та інші документи від виробника не дають пояснень щодо рівня споживання пального обладнанням. Чи є законодавчо встановлені норми для такої техніки? Якщо ні, чи потрібно самостійно встановити для них норми або слід списувати пальне за фактом використання?

Чи має ОМС щороку перезатверджувати ставки місцевих податків? (c. 23)

У березні 2016 року наша сільська рада прийняла безстрокове рішення про встановлення ставок місцевих податків і зборів. Та з огляду на цьогорічні зміни податкового законодавства ми змушені були на початку 2017 року затвердити нові розміри ставок. Чи зобов’язані ми щороку приймати рішення про перезатвердження зазначених ставок, якщо у жодному з попередніх таких рішень не обмежувався термін їх дії? Чи не є це помилкою та чи можна її виправити у разі необхідності?

Призначення на посаду керівника закладу культури працівника цього закладу: звільнення чи переведення? (c. 25)

У конкурсі на посаду керівника комунального закладу культури перемогла особа, яка працює у цьому закладі на посаді старшого наукового співробітника. Чи потрібно для того, щоб укласти з нею контракт як з керівником закладу культури, спочатку звільнити її з посади старшого наукового співробітника? Чи можна обійтися оформленням наказу щодо переведення працівника на посаду керівника?

Екстернат: як оплачувати роботу вчителів? (c. 27)

У загальноосвітніх навчальних закладах, де організовано екстернатну форму здобуття освіти, вчителів залучають до консультування екстернів, перевірки їхніх робіт, участі в державній підсумковій атестації. Скільки складає норма годин для виконання цих видів робіт учителями та як оплачувати таку роботу?

Тривалість відпустки педагога після виходу з відпустки по догляду за дитиною (c. 29)

Заступник директора школи (педагогічний працівник) у березні цього року вийшла на роботу після відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Якої тривалості має бути щорічна основна відпустка працівника: повної тривалості або пропорційно відпрацьованому часу після виходу з декретної відпустки?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
Завтра

Акцизний податок за лютий 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий 2020 року

Плату за землю за лютий 2020 року

Рентна плата за лютий 2020 року

Авансовий внесок з турзбору за березень 2020 р. (платники, які сплачують турзбір авансами щомісяця)

ЄСВ з зарплати (доходу) за лютий 2020 року (гірничі підприємства)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку