(коментар до наказу МФУ «Про затвердження змін до Порядку складання фінансової, бюджетної
та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» від 04.03.2015 р. № 2891)
http://buhbudget.com.ua/ (спецвипуск № 2).
Тема номера
(коментар до наказу МФУ «Про затвердження змін до Порядку складання фінансової, бюджетної
та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» від 04.03.2015 р. № 2891)
Документи та коментарi
(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 р. № 213-VIII)
Алла Головко, Алла Литвин(коментар до наказу МФУ «Про внесення змін до пункту 1 додатка до Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України» від 04.03.2015 р. № 288)
Алла Головко(коментар до наказу МФУ «Про затвердження змін до Порядку складання фінансової, бюджетної
та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» від 04.03.2015 р. № 2891)
Оксана Верхогляд
Статтi
Тимчасова непрацездатність, курси підвищення кваліфікації, щорічна та навчальна відпустки — найпоширеніші причини відсутності вихователів дошкільних навчальних закладів на робочому місці. При цьому залишити вихованців без нагляду або закрити групу на цей період адміністрація закладу, звісно, не може. Як же бути? Зрозуміло, що вихователя слід замінити. Питання, як це зробити правильно.
Нагадаємо: нещодавно ми розглядали порядок заміни тимчасово відсутніх учителів загальноосвітніх закладів1. Він, хоча й не кардинально, але відрізняється від заміни вихователів дошкільних навчальних закладів. Отже, є сенс висвітлити це питання окремо. Тож почнемо.
Усі бюджетні установи рано чи пізно стикаються з потребою відкрити бюджетні рахунки. Так склалося, що більшу частину роботи із відкриття рахунків виконують працівники органів Держказначейства. Клієнтам залишається лише подати до Держказначейства правильно оформлені Заяву про відкриття рахунків та Картку із зразками підписів і відбитка печатки. Такий простий, на перший погляд, документ, як Картка, потребує підвищеної уваги під час його складання. Адже неправильне заповнення реквізитів Картки може затягнути процедуру відкриття рахунків та додати труднощів для розпорядників бюджетних коштів. Як правильно заповнити Картку із зразками підписів, ви дізнаєтеся з цієї статті.
Оксана ДивнічАрхiв номерiв
На цьому тижні
подій немає
Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, з будь-якою метою можливе тільки за умови дотримання норм чинного законодавства і з дозволу редакції сайту. У разі використання на сторінках інтернет-видань матеріалів з будь-якого розділу сайту обов'язкове пряме гіперпосилання, відкрите для пошукових систем, яка повинна бути розміщена в першому абзаці матеріалу, незалежно від повного або часткового використання матеріалу. Також необхідно вказати автора статті і внизу — посилання на джерело.
Порушення цих умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності та права на інформацію, які захищені законом.